X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Spawacz TIG|Зварювальник TIG - Ротація

Lokalizacja: Dania, Nørresundby

Обов'язки: 

 • Зварювання TIG тонкостінних труб з нержавіючої сталі (фармацевтична промисловість)

Вимоги:

 • Досвід зварювання фармацевтичних установок - вітається 
 • Дійсний сертифікат зварювальника за методом 141 з печатками (бажано сертифікат H-L045, FM5) 
 • Вміння читати технічні креслення (ізометричні) і розуміти 3D-моделі 
 • Вітається проходження курсу "Гарячі роботи" та "Параграф 17" (Скандинавська охорона праці) 
 • Успішне складання тесту зі зварювання в перший день роботи в Данії є умовою працевлаштування 
 • Вітається знання англійської мови на рівні, що дозволяє вільно спілкуватися.

 

Spawacz TIG|Зварювальник TIG - Ротація

Warunki pracy

Ми пропонуємо:

 • 100 євро на проїзд до Данії
 • Працевлаштування на основі данського трудового договор
 • Страхування з першого дня та пенсійні внески (громадяни ЄС)
 • Приваблива погодинна оплата праці
 • Вибір ротації (4/2+2 дні, 6/4 або інша)
 • Субсидоване проживання в розмірі 75 датських крон на день
 • Гарантована заробітна плата та всі умови, як у працівників, що працюють безпосередньо в данській компанії
 • Аванс у розмірі 1 000 датських крон на тиждень гарантується перед першою виплатою - перший аванс після повного тижня роботи
 • Заробітна плата виплачується кожні 2 тижні
 • Гарантований Feriepenge - відпускні (12,5%) та різдвяний бонус
 • Організація формальних питань - податкова картка, медична картка, данський особистий номер (CPR - еквівалент нашого номера PESEL)
 • Польськомовні координатори та номер екстреної допомоги, доступний 24/7
 • Допомога в організації проживання та транспорту в Данії
 • Можливість довгострокової співпраці.

Proces rekrutacji

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, załącz swoje CV oraz posiadane certyfikaty.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie zawodowe.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności np. znajomość języka angielskiego lub rysunku technicznego.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu.

Jest to duńska umowa o pracę. Gwarantujemy Ci również takie samo wynagrodzenie i warunki pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej. Pierwsza umowa jest terminowa, jednak jest możliwość podjęcia dłuższej współpracy.
Stawki w Danii podawane są brutto, zatem nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Wynika to ze złożonego prawa podatkowego. Stawka podatkowa jest ustalana indywidualnie, w zależności od indywidualnych okoliczności pracownika (stan cywilny, odległość od miejsca pracy do miejsca stałego pobytu w Polsce itp.)
W standardzie BlueCollar JobSupply jest zapewnienie pomocy przy organizacji zakwaterowania, które zlokalizowane jest zazwyczaj do 25 km od miejsca pracy. Pokoje są głównie jedno i dwuosobowe, posiadają dostęp do Internetu. Standardem jest, iż należy zabrać ze sobą również poszewki na kołdrę i poduszkę oraz ręczniki.
Pomagamy w zorganizowaniu transportu do Danii oraz z miejsca zakwaterowania do pracy.
Wszystko zależy od oferty pracy i jej warunków. W przypadku użytkowania własnego auta możesz liczyć na rekompensatę pieniężną.
W większości firm pracują Polscy pracownicy, jednak zatrudnieni są również obywatele innych krajów, m.in.: z Danii czy Ukrainy.
Zjazdy do Polski zależą od tego czy jest to praca w systemie rotacyjnym. Jeśli nie, to pierwszy zjazd jest po 6-8 tygodniach od rozpoczęcia pracy, chyba że na etapie rekrutacji zostało zgłoszone zapotrzebowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty, na którą aplikujesz. Niektóre oferty pracy nie wymagają znajomości języka angielskiego, jednak dobrze, aby w zespole była przynajmniej jedna osoba z komunikatywnym angielskim.
Nadgodziny są możliwe, jednak nie gwarantujemy ich ilości.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską.
Po wyrobieniu numeru CPR i otrzymaniu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są cotygodniowe zaliczki. Pełne wynagrodzenie za przepracowane tygodnie, w których wypłacana była zaliczka, otrzymasz przy pierwszej wypłacie od otrzymania karty podatkowej. Wynagrodzenie to zostanie pomniejszone o kwotę wcześniej otrzymanych zaliczek.
Wszystko zależy od oferty pracy i długości umowy. Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy na stanowisku są zapewnione.
Każdy pracownik (obywatel UE) jest ubezpieczony od pierwszego dnia pracy i może zgłosić do ubezpieczania również swoją rodzinę.
Oprócz wynagrodzenia, które jest Ci wypłacane, gromadzisz również 12.5% tej kwoty w postaci pieniędzy przeznaczonych na urlop (Feriepenge). Oprócz tego na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za prace w dni świąteczne i wolne od pracy.
Nieobecności w pracy należy zgłaszać pod numerem alarmowym podanym w umowie. Telefon jest czynny 24h na dobę. Zgłoszenia należy dokonać tylko i wyłącznie poprzez rozmowę telefoniczną, inne formy nie są akceptowane. Chorobę trzeba zgłosić najpóźniej pierwszego dnia nieobecności co najmniej 1 godzinę przed planowanym rozpoczęciem pracy.
Jeśli przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć pojazdu zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt przekracza 185 dni, wtedy należy złożyć wniosek o pozwolenie na poruszanie się autem na zagranicznych tablicach w Danii. Wypełniony wniosek, wraz z oplata 400 DKK, kopią kontraktu i kopią dowodu rejestracyjnego należy wysłać do SKAT. Pozwolenie przyznawane jest osobom, które przebywają w Danii jako student albo w pracy tymczasowej.