X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

O firmie

Jesteśmy częścią duńskiej firmy BlueCollar A/S.

BlueCollar

Specjalizujemy się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu dla duńskich pracodawców na terenie całej Danii – głównie w sektorze przemysłowym, budowlanym oraz na produkcji.

W codziennej pracy kierujemy się naszymi podstawowymi wartościami: uczciwość – zaufanie – lojalność. Każdy pracownik jest dla nas ważny dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze relacje były w pełni przejrzyste i zrozumiałe. Nawiązując współpracę z nami masz pełną gwarancję, że wszelkie przepisy i regulacje prawne związane z zatrudnieniem w Danii są zachowane i przestrzegane.

Jeśli szukasz pracy w Danii: legalnej, pewnej i bezpiecznej to jesteś we właściwym miejscu – właśnie to oferujemy. Nie musisz martwić się o: zakwaterowanie, kwestie formalne np. kartę podatkową, ubezpieczenie zdrowotne – organizujemy to dla Ciebie, zapewniamy wsparcie koordynatora 24/7, pełną obsługę w języku polskim i wiele więcej.. zadzwoń do nas i przekonaj się sam.

 

BlueCollar JobSupply

Ul.Energetyków 3/4, Pok. 418

70-952 Szczecin, Polska

Tel: +48 91 434 21 46

Email: infopoland@bluecollar.dk

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej