X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Zbrojarz / Betoniarz

Praca na stanowisku zbrojarza – betoniarza może być naprawdę interesująca. Wymaga jednak posiadania pewnych predyspozycji, wiedzy i doświadczenia, które ułatwią Ci wykonywanie tego zawodu. Jeśli więc  posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji, zwłaszcza przy zbrojeniach czy prefabrykatach, możesz się poszczycić dobrą kondycją fizyczną i zdrowiem oraz znasz angielski choć w stopniu podstawowym, śmiało możesz myśleć o pracy za granicą jako zbrojarz – betoniarz.

Ciekawa praca nie dla każdego

Osoba chcąca pracować za granicą jako zbrojarz – betoniarz prócz wiedzy technicznej, która przyda się przy odczytywaniu rysunków technicznych, powinna sprawnie posługiwać się sprzętem i narzędziami oraz doskonale odnajdywać się w tematyce materiałów używanych podczas zbrojenia.

Warto również podkreślić, że idealny kandydat na to stanowisko powinien posiadać wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne oraz być osobą dokładną i spostrzegawczą. Posiadanie owych cech z pewnością otwiera drogę do sukcesu. Jeśli jednak masz zaburzenia równowagi, choroby neurologiczne czy układu oddechowego, to dyskwalifikują Cię one w tym zawodzie.

W Danii będziesz pracował na hali produkcyjnej. Do Twoich obowiązków należało będzie wiązanie żelaza w stalowym mocowaniu w betonie oraz cięcie materiałów piłą tarczową. Przy czym bardzo ważne jest, być umiał pracować samodzielnie oraz dbał o szczegóły i jakość wykonywanej pracy.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Decydując się na wyjazd za granicę masz pewność, że będziesz zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy, na podstawie duńskiej umowy o pracę. Otrzymasz przy tym atrakcyjną stawkę godzinową, dodatki zmianowe oraz świąteczne. Przysługuje Ci  również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge.

W kwestiach organizacyjnych zadbamy o wszystko. Zorganizujemy Ci zakwaterowanie na czas pracy w Danii oraz pomożemy w uzyskaniu karty podatkowej, karty zdrowotnej i duńskiego numeru personalnego CPR. W razie potrzeby będziesz mógł skorzystać z pomocy polskojęzycznego koordynatora czy też całodobowej infolinii. Możesz być pewien, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik.

Zbrojarz / Betoniarz

Oferty pracy dla Zbrojarz / Betoniarz

Jak zdobyć pracę w Danii jako Zbrojarz / Betoniarz

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Zbrojarz / Betoniarz , załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Zbrojarz / Betoniarz .

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Zbrojarz / Betoniarz .

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Zbrojarz / Betoniarz , numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o pracę . Oferujemy Ci dodatkowo takie samo uposażenie i warunki wykonywanego zawodu, jakie mają pracownicy zatrudnieni dokładnie w spółce duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Zbrojarz / Betoniarz jest terminowa tymczasem jest możliwość podjęcia dłuższej pracy.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Zbrojarz / Betoniarz podawane są brutto, co za tym idzie nie jesteśmy w mocy odpowiedzieć na owo zapytanie. Bierze się to ze złożonego prawa skarbowego. Stawka podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest wskazywana dla każdego osobno , w porównaniu do osobnych okoliczności zatrudnionego (stan cywilny , odległość od adresu profesji do otoczenia stałego pobytu w Polsce itp.)
W standardzie Bluecollar Jobsupply jest zapewnienie pomocy przy zorganizowaniu zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Zbrojarz / Betoniarz , które położone jest max. 25 km od otoczeni punktu zakładu pracy. Pokoje są przeważnie jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Ze względu na przepisy dotyczące pandemii, wypada wziąć ze sobą również bieliznę pościelową i ręczniki.
Pomagamy w zaaranżowaniu transportu do Danii oraz z miejsca zamieszkania podczas pracy jako Zbrojarz / Betoniarz do firmy.
Wszystko zależy od oferty pracy i jej warunków. Jeśli chodzi o używanie prywatnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Zbrojarz / Betoniarz możesz liczyć na kompensatę finansową .
W sporej ilości firm są zatrudnieni krajowi pracownicy, aczkolwiek zatrudnieni są też mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do Polski zależą od tego czy jest to praca w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy powrót odbywa się po 6 tygodniach, chyba że w czasie rekrutacji zostało ogłoszone zadysponowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od propozycji pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre oferty zatrudnienia nie wymagają znajomości angielskiego, aczkolwiek doskonale, ażeby w zespole była chociaż jedna osoba z komunikatywnym językiem angielskim.
Nadgodziny mogą wystąpić podczas pracy za granicą ale nie zapewniamy ich konkretnej liczby.
Honorarium wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po uzyskaniu numeru Cpr i otrzymaniu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są cykliczne. Pełne wynagrodzenie za przepracowane tygodnie na stanowisku Zbrojarz / Betoniarz , w których wypłacana była przedpłata, otrzymasz przy pierwszej wypłacie od zdobycia karty podatkowej|. Wynagrodzenie to pozostanie pomniejszone o kwotę wcześniej zdobytych przedpłat.
Wszystko zależy od oferty zatrudnienia i długości umowy. Wszystkie narzędzia nieodzowne do wykonywania zawodu na wyznaczonym stanowisku są zadeklarowane.
Każdy pracownik jest ubezpieczony od samego początku rozpoczęcia pracy i może ubezpieczyć także swoją rodzinę .
Oprócz uposażenia, które jest Ci wypłacane, otrzymujesz także 12.5% tej kwoty w formie pieniędzy przeznaczonych na urlop (Feriepenge). Prócz tego na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w dni świąteczne i dni wolne od pracy .
Nieobecności w pracy powinno się sygnalizować pod numerem alarmowym podanym w umowie. Numer telefonu jest czynny 24h na dzień. Zgłoszenia wypada dokonać jedynie poprzez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są tolerowane. Chorobę trzeba zgłosić nie później niż pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed organizowanym zapoczątkowaniem pracy za granicą na stanowisku Zbrojarz / Betoniarz .
Jeżeli przyjeżdżasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć samochodu rejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wówczas wypada złożyć wniosek o pozwolenie na poruszanie się autem na obcych rejestracjach w Danii. Wypisany kwestionariusz, razem z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego należy wysłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest osobom , które przebywają w Danii jako student albo w pracy| na jakiś okres.