X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Tapicer

Tapicer – praca za granicą

Od wielu już wieków ludzie poszukują nowych rozwiązań, które mogłyby poprawić komfort ich życia oraz upiększyć otoczenie. Wraz z dynamicznym rozwojem przemysłu meblarskiego, zawód tapicera powrócił do łask i stał się popularny – nie tylko w Polsce, ale również w Europie. Z roku na rok przybywa firm z branży wnętrzarskiej, poszukujących wykwalifikowanych pracowników, którzy chcą rozpocząć swą zawodową ścieżkę w Danii. Jeśli więc posiadasz odpowiednie predyspozycje i chcesz rozpocząć pracę na stanowisku tapicera, możesz już dziś aplikować na proponowaną przez nas ofertę.

Tapicer – interesujący zawód dla ludzi, którzy wiedzą co znaczy słowo „precyzja”

Tapicer, jak sama nazwa wskazuje,  to osoba zajmująca się tapicerowaniem mebli, wnętrz samochodów czy też innych przedmiotów. Charakter pracy w tym zawodzie może się nieco różnić, w zależności od miejsca wykonywania zawodu. Jednak zawsze istotne jest posiadanie pewnych predyspozycji, które znacznie ułatwią pracę i sprawią, że będzie ona przyjemnością, a nie tylko  przykrym obowiązkiem. Jeśli więc chcesz pracować w Danii na stanowisku tapicera powinieneś odznaczać się umiejętnościami obsługi różnego rodzaju urządzeń, maszyn i narzędzi. Niezbędna w tym zawodzie jest też ogólna sprawność fizyczna, która znacznie ułatwi Ci pracę.

Tapicer to zawód, w którym liczy się precyzja. W tej profesji bardzo ważne są również zdolności manualne, zmysł estetyczny, dobry wzrok czy cierpliwość. Te właśnie cechy pomogą Ci tworzyć oryginalne meble tapicerowane, aranżować niebanalne wnętrza pojazdów czy odnawiać antyki. Jeśli, więc jesteś osobą cierpliwą i cenisz sobie dokładną pracę, która pozwala od razu zobaczyć zamierzony efekt, to zawód tapicera będzie dla Ciebie idealny.

Podczas pracy w Danii na stanowisku tapicera, do Twoich zadań będzie należała produkcja krzeseł i foteli dla sektora publicznego. Będziesz również odpowiedzialny za wykonywanie standardowych prac tapicerskich – pokrywanie mebli tkaniną oraz ich naprawę, renowację i konserwację z wykorzystaniem różnorodnych surowców, materiałów, półfabrykatów czy dodatków tapicerskich. Wśród Twoich obowiązków nie zabraknie również doboru odpowiedniego materiału do konkretnego mebla w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie, jak i sugestie klienta.

Interesująca praca dla osób kreatywnych i chcących się uczyć

Jeśli interesuje Cię branża meblarska i chcesz tworzyć sprzęty, które znajdą swoje miejsce w wielu wnętrzach, to śmiało możesz podjąć pracę za granicą. Gwarantujemy, że zostaniesz zatrudniony na podstawie duńskiej umowy o pracę. Poza atrakcyjnym wynagrodzeniem i wieloma dodatkami i premiami, zyskasz możliwość rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji.

Pomożemy Ci też w kwestiach związanych z wyjazdem czy zakwaterowaniem w Danii. Podpowiemy też w jaki sposób skompletować potrzebną dokumentację i co warto ze sobą zabrać. Chętnie odpowiemy także na wszystkie nurtujące Cię pytania. Podczas pracy w Danii możesz również liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna.

Tapicer

Oferty pracy dla Tapicer

Jak zdobyć pracę w Danii jako Tapicer

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Tapicer, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Tapicer.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Tapicer.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Tapicer, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej