X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Szlifierz

Praca za granicą na stanowisku szlifierza mimo iż nie jest łatwa, od wielu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Jeśli więc posiadasz kilkuletnie doświadczenie w szlifowaniu zbiorników przemysłowych, możesz poszczycić się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną oraz potrafisz mówić po angielsku, choć w stopniu komunikatywnym, skontaktuj się z nami. Już niebawem możesz zmienić swoje życie i podjąć pracę w Danii.

Zawód wymagający cierpliwości i zdolności manualnych

Praca w Danii na stanowisku szlifierza, jak każdy inny zawód posiada swoją specyfikę. Dla jednych osób jest ona ciekawa, dla innych mało interesująca. Szlifierz bowiem wykonuje powtarzalne czynności, które wydawać się mogą dość monotonne. Jednak dla osób cierpliwych i dokładnych może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Niezbędna w pracy szlifierza jest dbałość o detale, umiejętność rozróżniania form oraz spostrzegawczość i wyobraźnia przestrzenna. Jeśli więc zwracasz uwagę na szczegóły oraz potrafisz dostrzec niedoskonałości przedmiotów, to odnajdziesz się w pracy za granicą na stanowisku szlifierza. Przydatny w tym zawodzie będzie również bardzo dobry wzrok oraz prawidłowe pole widzenia, które znacznie ułatwi Ci pracę.

Istotne w pracy za granicą na stanowisku szlifierza są również sprawne dłonie i palce, bowiem często zawód ten wymaga manipulowania różnymi elementami. Do Twoich zadań będzie bowiem należało szlifowanie zbiorników ciśnieniowych lub silosowych ze stali nierdzewnej dla klientów z branży farmaceutycznej, mleczarskiej, chemicznej. Będziesz również odpowiedzialny nie tylko za zapewnianie precyzyjnego wygładzania produktu, ale również za obsługę urządzeń i dbanie o ich stan techniczny.

Atrakcyjna oferta pracy

Pracując w Danii  jako szlifierz  otrzymasz  atrakcyjną stawkę godzinową wraz z  dodatkami zmianowymi oraz świątecznymi. Możesz liczyć  również na wypłatę dodatku wakacyjnego – tzw. Feriepenge.

Pomożemy Ci w znalezieniu zakwaterowania i transportu na terenie Danii. Zajmiemy się również organizacją wszystkich kwestii formalnych – wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR.

Szlifierz

Oferty pracy dla Szlifierz

Jak zdobyć pracę w Danii jako Szlifierz

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Szlifierz, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Szlifierz.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Szlifierz.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Szlifierz, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o wykonywanie pracy. Oferujemy Ci również takie samo wynagrodzenie i warunki wykonywanej pracy, jakie mają ludzie zatrudnieni bezpośrednio w korporacji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Szlifierz jest na czas określony ale jest możliwość podjęcia dłuższej współpracy.
Kwoty w Danii w zawodzie Szlifierz podawane są brutto, zatem nie jesteśmy w mocy dać odpowiedzi na to zapytanie. Wynika to ze wieloaspektowego prawa fiskalnego . Stawka skarbowa przy zatrudnieniu w Danii jest determinowana indywidualnie , na tle indywidualnych warunków zatrudnionego (stan społeczny, odległość od adresu zatrudnienia do otoczenia stałego przebywania w polskim Państwie itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zaoferowanie pomocy przy zorganizowaniu zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Szlifierz, które zlokalizowane jest max. 25 km od otoczeni punktu pracy. Lokale są głównie jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Mając na uwadze zasady dotyczące pandemii, należy zabrać ze sobą także poszewki i ręczniki.
Asystujemy w urządzeniu transportu do Danii i z miejsca zameldowania podczas pracy jako Szlifierz do firmy.
Kwestia ta zależy od propozycji pracy i jej warunków. Jeśli chodzi o używanie prywatnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Szlifierz możesz liczyć na rekompensatę pieniężną .
W sporej ilości kompanii wykonują zawód krajowi pracownicy, jednak zatrudnieni są dodatkowo rezydenci innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Powroty do naszego kraju zależą od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy zjazd odbywa się po 6 tygodniach, chyba że na etapie rekrutacji zostało ogłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Wiele zależy od oferty pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre oferty zatrudnienia nie wymagają znajomości angielskiego, jednakże dobrze , aby w zespole była choć jedna osoba z wyszlifowanym językiem angielskim.
Dodatkowe godziny są możliwe podczas pracy za granicą ale nie zapewniamy ich ilości.
Uposażenie wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po otrzymaniu numeru Cpr i otrzymaniu karty podatkowej. W tym czasie wypłacane są cykliczne. Całkowite uposażenie za przepracowane tygodnie na stanowisku Szlifierz, w których wypłacana była zaliczka , dostaniesz przy pierwszej pensji od uzyskania karty podatkowej|. Honorarium to pozostanie potrącone o kwotę wcześniej pozyskanych przedpłat.
Wszystko zależy od propozycji zatrudnienia i rozciągłości umowy. Wszystkie urządzenia przydatne do wykonywania zawodu na stanowisku są zapewnione .
Każdy pracownik jest ubezpieczony od samego początku pracy i ma możliwość zgłosić do ubezpieczania również swoich najbliższych.
Oprócz uposażenia, które jest Ci wypłacane, dostajesz także 12.5% tej kwoty w postaci pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Poza tym na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w święta i dni wolne od pracy .
Nieobecności w pracy należy zawiadamiać pod numerem alarmowym dostarczonym w umowie. Numer telefonu jest czynny 24h na dobę . Zgłoszenia trzeba dokonać jedynie poprzez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są aprobowane . Chorobę warto zgłosić nie później niż pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym zapoczątkowaniem pracy za granicą na stanowisku Szlifierz.
Jeżeli przyjeżdżasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć auta rejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wtedy trzeba wypisać wniosek o przyzwolenie na przemieszczanie się autem na obcych tablicach w Danii. Wypisany kwestionariusz, wspólnie z zapłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego powinno się wysłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest zatrudnionym, przebywającym w Danii jako student względnie w pracy| tymczasowej .
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej