X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Stolarz

Praca za granicą na stanowisku stolarza to jeden z zawodów rzemieślniczych, który cieszy się coraz większą popularnością. Obecnie zapotrzebowanie na usługi stolarskie jest coraz większe, stąd też będąc specjalistą w tej dziedzinie możesz liczyć na atrakcyjne warunki pracy i spore zarobki. Nie zastanawiaj się wiec już dłużej, tylko skontaktuj się z nami. Jeśli spełnisz nasze wymagania, już niebawem możesz odmienić swoje życie, pracując w Danii.

Kreatywność i doświadczenie

Mimo iż zawód stolarza istnieje od kilkuset lat, to jednak nadal jest uznawany za bardzo przyszłościowy. Duński rynek pracy jest otwarty na fachowców wykwalifikowanych w tej dziedzinie. Ważne jest jednak, by zrozumieć, że drewno jest surowcem bardzo wymagającym i bez doświadczenia w pracy fizycznej z użyciem narzędzi nie można być dobrym stolarzem. Praca za granicą na tym stanowisku nie obejdzie się również bez  kreatywnego myślenia, które  jest niezbędne w tym zawodzie.

Wymagane są również umiejętności manualne, przydatne do precyzyjnego tworzenia wyrobów drewnianych, z dbałością o każdy szczegół. Mile widziane jest posiadania doświadczenia w pracy na linii produkcyjnej – w branży drzewnej oraz certyfikatu poświadczającego umiejętność obsługi wózków widłowych.

W pracy za granicą na stanowisku stolarza będziesz odpowiedzialny za cięcie elementów drewnianych za pomocą piły łańcuchowej oraz tworzenie stelaży do huśtawek i innych elementów architektury drewnianej. Ważne jest więc, abyś potrafił czytać proste rysunki techniczne, gdyż przyda Ci się to do tworzenia elementów drewnianych. Niektóre z nich będą wymagały transportu, stąd też obsługa wózka widłowego to kolejna umiejętność, którą warto posiadać.

Atrakcyjne warunki pracy

Jeśli zdecydujesz się na pracę za granicą na stanowisku stolarza możesz być pewien, że Twoje zarobki będą Cię satysfakcjonowały. Gwarantujemy Ci również, że otrzymasz zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. Możesz liczyć na atrakcyjna stawkę godzinową, dodatki zmianowe i płatne nadgodziny oraz premię wakacyjną, tzw. Feriepenge. Pensję będziesz otrzymywał co dwa tygodnie.

Zorganizujemy Ci także pobyt w Danii oraz pomożemy w uzyskaniu wszystkich potrzebnych Ci w tym czasie dokumentów.

Stolarz

Oferty pracy dla Stolarz

Jak zdobyć pracę w Danii jako Stolarz

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Stolarz, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Stolarz.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Stolarz.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Stolarz, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o wykonywanie pracy. Gwarantujemy Ci dodatkowo takie samo honorarium i warunki pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w instytucji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Stolarz jest terminowa tymczasem jest możliwość przedsięwzięcia dłuższej kooperacji.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Stolarz przedstawiane są brutto, więc nie mamy możliwość dać odpowiedzi na to pytanie. Wynika to ze wielopłaszczyznowego prawa skarbowego. Kwota podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest determinowana indywidualnie , w zależności od osobnych warunków zatrudnionego (stan cywilny , odległość od punktu pracy do otoczenia stałego zamieszkania w naszym kraju itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy zorganizowaniu zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Stolarz, które zlokalizowane jest max. 25 km od miejsca firmy. Pokoje są zwłaszcza jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Biorąc pod uwagę przepisy dotyczące pandemii, trzeba wziąć ze sobą również poszewki i ręczniki.
Angażujemy się w zaaranżowaniu transportu do Danii i z miejsca zamieszkania podczas pracy jako Stolarz do zakładu.
Wiele zależy od propozycji zatrudnienia i jej okoliczności. W wypadku wykorzystywanie prywatnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Stolarz możesz liczyć na rekompensatę walutową.
W znacznej części spółek są na etacie krajowi pracownicy, aczkolwiek zatrudnieni są również obywatele innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Powroty do Polski zależą od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy powrót ma miejsce po 6 tygodniach, chyba że na etapie rekrutacji pozostało zgłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre propozycje zatrudnienia nie wymuszają znajomości języka angielskiego, aczkolwiek doskonale, ażeby w zespole była chociaż jedna osoba zatrudniona z wyszlifowanym angielskim.
Dodatkowo płatne godziny są możliwe podczas pracy za granicą ale nie zapewniamy ich ilości.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po otrzymaniu numeru Cpr i otrzymaniu karty podatkowej. W tym okresie otrzymujesz {zaliczki. Kompletne wynagrodzenie za przepracowane tygodnie na stanowisku Stolarz, w których wypłacana była zaliczka , otrzymasz przy pierwszej wypłacie od pozyskania karty podatkowej|. Wynagrodzenie to zostanie pomniejszone o kwotę wcześniej zdobytych zaliczek.
Kwestia ta zależy od oferty pracy i długości umowy. Wszystkie urządzenia pożądane do wykonywania pracy na wyznaczonym stanowisku są zadeklarowane.
Każdy pracownik jest ubezpieczony od początku pracy i może ubezpieczyć także swoją rodzinę .
Oprócz uposażenia, które jest Ci wypłacane, dostajesz też 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). W dodatku na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za prace w dni świąteczne i dni wolne od pracy .
Nieobecności w pracy powinno się sygnalizować pod numerem alarmowym podanym w umowie. Telefon jest 24h na dzień. Zgłoszenia wypada dokonać jedynie przez konsultację telefoniczną, inne formy nie są aprobowane . Chorobę należy zgłosić nie później niż pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed planowanym zainicjowaniem pracy za granicą na stanowisku Stolarz.
O ile przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć pojazdu zarejestrowanego poza Danią. Jeśli pobyt przekracza 185 dni wtenczas należy wypisać kwestionariusz o pozwolenie na przemieszczanie się autem na zagranicznych rejestracjach w Danii. Wypisany kwestionariusz, wraz z opłatą 400 Dkk, kopią kontraktu i kopią dowodu rejestracyjnego wypada wysłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest osobom , które przebywają w Danii jako student albo w pracy| na jakiś okres.
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej