X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Spawacz

Zawód spawacza należy do jednych z trudniejszych i wymagających znacznego wysiłku fizycznego. Osoba decydująca się na pracę za granicą na stanowisku spawacza powinna posiadać dobrą kondycją fizyczną oraz zdrowie. Nie każdy więc może zostać spawaczem. Jeśli jednak masz udokumentowane doświadczenie zawodowe na takim stanowisku, możesz pochwalić się aktualnym certyfikatem spawalniczym 136/138, umiesz czytać rysunek techniczny i znasz angielski, to praca w Danii jest dla Ciebie stworzona!

Ciekawa praca

Spawacz zawodowo zajmuje się łączeniem części konstrukcji - stalowych, żeliwnych czy wykonanych z innych metali. Jeżeli więc zdecydujesz się podjąć pracę w Danii na tym właśnie stanowisku, do Twoich obowiązków będzie należało spawanie konstrukcji stalowych - stal czarna metodami 136/138. Do komunikacji z przełożonym, jak i współpracownikami przyda Ci się komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Podejmując pracę w Danii na stanowisku spawacza masz zagwarantowane atrakcyjne wynagrodzenie. Ogromną zaletą jest też zatrudnienie w oparciu o duńską umowę, która zapewni Ci stabilizację i bezpieczeństwo etatu.

Pracując za granicą jako spawacz nie musisz martwić się o pieniądze. Twoja pensja będzie wypłacana co dwa tygodnie, co ułatwi Ci planowanie i zarządzanie budżetem. Kolejną zaletą jest fakt, iż po przepracowaniu tygodnia, przed pierwszą wypłatą otrzymasz gwarantowaną zaliczkę w wysokości 1000 DKK/tydzień. Pracodawca wypłaci Ci również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge.

Pracując za granicą będziesz pod opieką polskojęzycznych koordynatorów, który chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na nurtujące pytania, a my zajmiemy się wszelkimi formalnościami - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny CPR.

Spawacz

Oferty pracy dla Spawacz

18.02.2024

Welder/Smith 135 - EU and non-EU citizens

Obowiązki: Welding of beams for halls and bridges using method 135; Assembly of components based on technical drawing. Material from 10 mm to 40 mm, welds up to 2 m long, width from 3 mm to 15 mm.

Lokalizacja: Hobro, Denmark

Jak zdobyć pracę w Danii jako Spawacz

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Spawacz, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Spawacz.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Spawacz.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Spawacz, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o pracę . Zapewniamy Ci również identyczne uposażenie i warunki wykonywanej pracy, jakie mają ludzie zatrudnieni dokładnie w kompanii duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Spawacz jest na czas określony tymczasem jest alternatywa przedsięwzięcia dłuższej pracy.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Spawacz podawane są brutto, więc nie jesteśmy w stanie powiedzieć na to zapytanie. Wynika to ze wieloaspektowego prawa podatkowego . Stawka podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest determinowana indywidualnie , w zależności od indywidualnych warunków pracobiorcy (stan społeczny, odległość od punktu pracy do miejsca stałego zamieszkania w kraju nad Wisłą itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zaoferowanie pomocy przy zorganizowaniu zameldowania na czas zatrudnienia w Danii jako Spawacz, które położone jest max. 25 km od otoczeni punktu zakładu pracy. Pokoje są przeważnie jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Biorąc pod uwagę przepisy dotyczące pandemii, wypada zabrać ze sobą także poszewki i ręczniki.
Udzielamy się w załatwieniu transportu do Danii i z miejsca zakwaterowania podczas pracy jako Spawacz do firmy.
Wszystko zależy od oferty pracy i jej okoliczności. Jeśli chodzi o wykorzystywanie prywatnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Spawacz możesz liczyć na rekompensatę walutową.
W większości spółek są na etacie polscy pracownicy, jednakże zatrudnieni są też mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do naszego kraju zależą od tego czy jest to praca w systemie rotacyjnym. O ile nie, to pierwszy powrót jest po 6 tygodniach, chyba że na etapie naboru zostało zgłoszone zadysponowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre propozycje pracy nie wymuszają znajomości języka angielskiego, jednak świetnie , żeby w teamie była przynajmniej jedna osoba pracująca z komunikatywnym angielskim.
Dodatkowo płatne godziny mogą wystąpić podczas pracy za granicą jednakże nie zapewniamy ich konkretnej liczby.
Honorarium wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po otrzymaniu numeru Cpr i pozyskaniu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są {zaliczki. Pełne wynagrodzenie za przepracowane okresy na stanowisku Spawacz, w których wypłacana była przedpłata, uzyskasz przy pierwszej pensji od zdobycia karty podatkowej|. Uposażenie to pozostanie pomniejszone o sumę wcześniej zdobytych przedpłat.
Kwestia ta zależy od propozycji pracy i czasu trwania umowy. Wszelkie urządzenia pożądane do wykonywania pracy na wyznaczonym stanowisku są zadeklarowane.
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od samego początku rozpoczęcia pracy i może ubezpieczyć dodatkowo swoją rodzinę .
Prócz honorarium , które jest Ci wypłacane, gromadzisz także 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Ponadto na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w dni świąteczne i dni niepracujące .
Absencje w pracy powinno się sygnalizować pod numerem alarmowym przekazanym w umowie. Numer telefonu jest 24h na dzień. Zgłoszenia wypada dokonać jedynie przez konsultację telefoniczną, inne sposoby nie są przyjmowane . Chorobę trzeba zgłosić najpóźniej pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym zainicjowaniem zatrudnienia za granicą na stanowisku Spawacz.
Jeżeli przybywasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć auta rejestrowanego poza Danią. Jeśli pobyt przekracza 185 dni wtedy należy wypisać wniosek o pozwolenie na poruszanie się autem na obcych tablicach w Danii. Wypełniony kwestionariusz, wespół z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią pisma rejestracyjnego wypada posłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest osobom , przebywającym w Danii jako student ewentualnie w pracy| na jakiś czas.