X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Spawacz TIG

Obecnie praca za granicą na stanowisku spawacza TIG  należy do jednej z najbardziej poszukiwanych w sektorze budowlanym. Aby nim zostać wystarczy posiadać aktualny certyfikat spawalniczy 136/138, móc się pochwalić umiejętnością czytania rysunku technicznego, udokumentowanym doświadczeniem na powyższym stanowisku czy też znać język angielski. Jeśli więc spełniasz wszystkie wymagania oraz jesteś zmotywowany do wyjazdu za granic e, by móc pracować jako spawacz TIG, to skontaktuj się z nami już dziś!

Ważna nie tylko wiedza, ale także umiejętności

By móc pracować za granicą jako spawacz nie wystarczą tylko uprawnienia i certyfikaty. Powinieneś bowiem być wytrzymały fizycznie i mieć dobrą kondycję. Warto bowiem podkreślić, że ten zawód nie należy do lekkich. W Danii będziesz się bowiem zajmował spawaniem konstrukcji stalowych- stal czarna metodami 136/138.

Jeśli więc posiadasz zmysł techniczny, masz doskonałą wizję przestrzenną, jesteś cierpliwy i zręczny, to z pewnością odnajdziesz się w tym zawodzie i będziesz mógł się rozwijać.

Doskonałe warunki zatrudnienia

Praca za granicą w charakterze spawacza od zawsze była dobrze płatna, a w ciągu ostatnich dziesięcioleci znaczenie tego zawodu znacznie wzrosło. Stąd też decydując się na wyjazd do Danii możesz być pewien, że zostaniesz zatrudniony na podstawie duńskiej umowy o pracę. Nie musisz się więc martwić, o żadne procedury. Możesz liczyć na atrakcyjna stawkę godzinową, dodatki zmianowe i płatne nadgodziny oraz premię wakacyjną, tzw. Feriepenge. Pensję będziesz otrzymywał co dwa tygodnie.

Pomożemy Ci także w wynajęciu taniego zakwaterowania oraz częściowo go sfinansujemy. Zajmiemy się również organizacją kwestii formalnych - kartą podatkową i zdrowotną oraz  duńskim numerem personalnym CPR.

Spawacz TIG

Oferty pracy dla Spawacz TIG

01.03.2024

Spawacz TIG - Rotacja

Obowiązki: Spawanie metodą TIG cienkościennych rur ze stali nierdzewnej (branża farmaceutyczna)

Lokalizacja: Nørresundby, Dania

01.03.2024

Spawacz TIG 141

Spawacz TIG 141

01.03.2024

Obowiązki: Spawanie rur ze stali nierdzewnej o grubości 2 mm; Praca według rysunku technicznego;

Lokalizacja: Frederikssund, Dania

22.02.2024

Spawacz TIG

Spawacz TIG

22.02.2024

Obowiązki: Spawanie metodą TIG (stal czarna i stal nierdzewna); Praca według rysunku technicznego; Przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania;

Lokalizacja: Dania

Jak zdobyć pracę w Danii jako Spawacz TIG

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Spawacz TIG, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Spawacz TIG.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Spawacz TIG.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Spawacz TIG, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o wykonywanie pracy. Oferujemy Ci również identyczne honorarium i warunki pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w korporacji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Spawacz TIG jest terminowa jednak jest możliwość podjęcia dłuższej współpracy.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Spawacz TIG podawane są brutto, więc nie jesteśmy w stanie powiedzieć na owo pytanie. Wynika to ze bogatego prawa skarbowego. Kwota podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest wskazywana dla każdego osobno , na tle poszczególnych okoliczności pracobiorcy (stan cywilny , odległość od adresu zatrudnienia do miejsca stałego pobytu w naszym kraju itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy organizacji zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Spawacz TIG, które położone jest max. 25 km od otoczeni punktu zakładu pracy. Lokale są przeważnie jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Mając na uwadze normy dotyczące pandemii, wypada zabrać ze sobą również bieliznę pościelową i ręczniki.
Wspieramy w zaaranżowaniu transportu do Danii i z miejsca zamieszkania podczas pracy jako Spawacz TIG do zakładu.
Kwestia ta zależy od oferty zatrudnienia i jej warunków. W przypadku użytkowanie własnego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Spawacz TIG możesz liczyć na kompensatę finansową .
W większości zakładów mają posadę polscy pracownicy, jednakże zatrudnieni są dodatkowo mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do Polski są zależne od tego czy jest to praca w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy zjazd odbywa się po 6 tygodniach, chyba żeby w czasie naboru pozostało zgłoszone zapotrzebowanie na wcześniejsze dni wolne.
Większość zależy od propozycji pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre propozycje pracy nie wymuszają znajomości angielskiego, jednak świetnie , aby w zespole była przynajmniej jedna osoba zatrudniona z wyszlifowanym angielskim.
Nadgodziny mogą wystąpić podczas pracy za granicą ale nie gwarantujemy ich konkretnej liczby.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po wyrobieniu numeru Cpr i otrzymaniu karty podatkowej. W tym czasie wypłacane są {zaliczki. Kompletne honorarium za przepracowane okresy na stanowisku Spawacz TIG, w których wypłacana była przedpłata, pozyskasz przy początkowej wypłacie od uzyskania karty podatkowej|. Uposażenie to zostanie pomniejszone o sumę wcześniej zdobytych zaliczek.
Kwestia ta zależy od propozycji zatrudnienia i długości umowy. Wszystkie narzędzia przydatne do wykonywania zawodu na stanowisku są zadeklarowane.
Każdy pracownik jest ubezpieczony od pierwszego dnia pracy i może zgłosić do ubezpieczania także swoją rodzinę .
Prócz wynagrodzenia , które jest Ci wypłacane, dostajesz dodatkowo 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przeznaczonych na urlop (Feriepenge). W dodatku na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w święta i dni niepracujące .
Absencje w zawodzie wypada sygnalizować pod numerem alarmowym przekazanym w umowie. Telefon jest aktywny 24h na dzień. Zgłoszenia powinno się dokonać tylko i wyłącznie poprzez konsultację telefoniczną, inne formy nie są przyjmowane . Chorobę należy zgłosić najpóźniej pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym rozpoczęciem pracy za granicą na stanowisku Spawacz TIG.
Jeśli przyjeżdżasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć pojazdu rejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt przekracza 185 dni wówczas należy wypisać wniosek o pozwolenie na przemieszczanie się autem na obcych tablicach w Danii. Wypisany wniosek , wespół z zapłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego powinno się wysłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest osobom , które przebywają w Danii jako student bądź w pracy| na jakiś okres.
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej