X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Pracownik produkcji

Pracownik produkcji – praca w Danii

Dynamiczny rozwój sektora produkcyjnego niejako wymusił na pracodawcach wiele ustępstw dotyczących zatrudniania pracowników produkcji. W zakładach, w których kiedyś wymagano kilkuletniego doświadczenia czy uprawnień, dziś wystarczy chęć do pracy i nauki, a wszelkie niezbędne certyfikaty można uzyskać już w trakcie zatrudnienia. Mimo iż praca za granicą na produkcji nie jest dla każdego, to jednak cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem wśród osób poszukujących zatrudnienia za granicą. Wiąże się to z atrakcyjnymi warunkami pracy, a także możliwością rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia, a także szansą na szybki awans. Jeśli więc stawiasz przed sobą cele, które chcesz realizować, chcesz się rozwijać, a przy tym nie boisz się żadnej pracy, to zatrudnienie na produkcji w Danii będzie dla Ciebie doskonałym pomysłem.

Jedna profesja – wiele możliwości zatrudnienia na stanowisku pracownika produkcji

Jeśli zdecydujesz się na pracę na produkcji, to możesz liczyć na zatrudnienie w przedsiębiorstwach z wielu branż – budowlanej, drzewnej, chemicznej, przemysłowej, samochodowej, AGD czy spożywczej. Jak widać, wybór firm na duńskim rynku pracy, które mogą zaoferować Ci etat jest ogromny. Rodzaj zadań, jakie będziesz musiał wykonywać będąc pracownikiem produkcji zależeć będzie nie tylko od profilu działalności danego przedsiębiorstwa, ale również od rodzaju stanowiska, który obejmiesz. W Danii możesz wykonywać zawód operatora linii produkcyjnej, montera, kontrolera , koordynatora czy wielu innych.

Obowiązki związane z pracą na produkcji najczęściej dotyczą obsługi linii produkcyjnej. Do zadań pracowników należy wówczas nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania maszyn, układanie elementów, sortowanie, etykietowanie czy pakowanie gotowych już produktów – prefabrykatów betonowych i drewnianych, elementów czy konstrukcji drewnianych i betonowych oraz ewidencjonowanie wykonanych prac. W zależności od pełnionej funkcji, pracownik produkcji odpowiedzialny jest również za wykonywanie innych czynności, jak sprzątanie hali, przewożenie materiałów i konstrukcji, obsługa suwnic czy zbijanie palet. Możesz również znaleźć zatrudnienie w tartaku, bądź przy produkcji okien i drzwi oraz elementów placów zabaw. Posiadanie uprawnień na wózki widłowe, bądź doświadczenie na stanowisku zbrojarza/ betoniarza będzie tu dodatkowym atutem.

Jeśli więc chcesz podnosić swoje kwalifikacje, jesteś osobą dyspozycyjną, a przy tym masz zdolności manualne, to praca na produkcji będzie dla Ciebie odpowiednim zajęciem. W tej profesji nie jest wymagane duże doświadczenie czy wysokie kwalifikacje. Wszystkiego możesz się nauczyć, a zadania wykonywane w zakładach produkcyjnych nie są zbyt skomplikowane.

Atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd za granicę i objęcie stanowiska pracownika produkcji, będziesz zatrudniony na podstawie duńskiej umowy o pracę. Możesz wić liczyć na atrakcyjną stawkę godzinową oraz wiele dodatków i premii, które przysługują podczas całego okresu zatrudnienia. Niewątpliwą zaletą pracy w Danii na produkcji jest możliwość rozwoju, a co za tym idzie awansu zawodowego.

Nie musisz też martwić się o kwestie formalne – zakwaterowanie czy podróż do Danii. Wszystkimi sprawami zajmiemy się my. Podpowiemy Ci również jakie dokumenty powinieneś ze sobą zabrać. W razie jakichkolwiek wątpliwości, na miejscu możesz poprosić o pomoc polskojęzycznego opiekuna.

Pracownik produkcji

Oferty pracy dla Pracownik produkcji

Jak zdobyć pracę w Danii jako Pracownik produkcji

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Pracownik produkcji, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Pracownik produkcji.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Pracownik produkcji.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Pracownik produkcji, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.