X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Pracownik produkcji z językiem angielskim

Praca na produkcji, polegająca na bieżącej obsłudze linii produkcyjnej w przedsiębiorstwach zajmujących się wytwarzaniem różnego rodzaju produktów lub sprzętów  cieszy się coraz większą popularnością, również za granicą. Najwięcej ofert pracy w Danii dla pracowników produkcji pochodzi z firm z branży drzewnej, przetwórstwa rybnego i metalowej. Jeśli więc posiadasz doświadczenie na tym stanowisku i chcesz spróbować swych sił w pracy za granicą, skontaktuj się z nami już dziś.

Atrakcyjne zarobki – praca w Danii

Ogromną, choć nie jedyną zaletą pracy w Danii na stanowisku pracownika produkcji  jest atrakcyjne wynagrodzenie. Decydując się na wyjazd za granicę możesz być pewien, że zostaniesz zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy, na podstawie duńskiej umowy o pracę. Podpiszesz ją jeszcze w Polsce. Zapewni Ci ona ubezpieczenie już od pierwszego dnia pracy za granicą na stanowisku pracownika produkcji.

Możesz mieć również pewność, że pracodawca będzie Ci opłacał składki emerytalne oraz dostaniesz specjalny dodatek wakacyjny tzw. Feriepenge, czyli 12,5% kwoty Twojego wynagrodzenia brutto, pomniejszony o podstawowe składki czy podatek. Warto również podkreślić, że warunki Twojego zatrudnienia i płac będą zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej. Nie musisz się więc martwić, że coś pójdzie nie tak.

Pracując w Danii na stanowisku pracownika produkcji Twoja pensja będzie wypłacana co dwa tygodnie a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na wypłatę zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień.

Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

To my zajmiemy się organizacją wszystkich kwestii formalnych – wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR, który stanowi odpowiednik polskiego nr pesel.

Pracując w Danii na produkcji  będziesz pod opieką polskojęzycznych koordynatorów, który chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na nurtujące pytania. Możesz również korzystać z czynnego całą dobę numeru alarmowego.

Zadbamy również o Twoje zakwaterowanie, a jego koszt potrącimy Ci z pensji. Zorganizujemy Ci też  transport na terenie Danii.

Pracownik produkcji z językiem angielskim

Oferty pracy dla Pracownik produkcji z językiem angielskim

Jak zdobyć pracę w Danii jako Pracownik produkcji z językiem angielskim

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Pracownik produkcji z językiem angielskim, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Pracownik produkcji z językiem angielskim.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Pracownik produkcji z językiem angielskim.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Pracownik produkcji z językiem angielskim, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o wykonywanie pracy. Oferujemy Ci dodatkowo identyczne uposażenie i warunki wykonywanego zawodu, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w spółce duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Pracownik produkcji z językiem angielskim jest na czas określony ale jest alternatywa przedsięwzięcia dłuższej współpracy.
Kwoty w Danii w zawodzie Pracownik produkcji z językiem angielskim podawane są brutto, więc nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na to zapytanie. Wynika to ze złożonego prawa podatkowego . Kwota skarbowa przy zatrudnieniu w Danii jest wskazywana dla każdego osobno , w stosunku do osobnych okoliczności pracownika (stan cywilny , odległość od punktu profesji do otoczenia stałego pobytu w tym państwie itp.)
W standardzie Bluecollar Jobsupply jest zaoferowanie pomocy przy organizacji zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Pracownik produkcji z językiem angielskim, które zlokalizowane jest max. 25 km od otoczeni punktu pracy. Lokale są w zasadzie jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Zważywszy na zasady dotyczące pandemii, powinno się zabrać ze sobą także pościel i ręczniki.
Wspomagamy w zgotowaniu transportu do Danii a także z miejsca zakwaterowania podczas pracy jako Pracownik produkcji z językiem angielskim do miejsca pracy.
Kwestia ta zależy od propozycji wykonywanej pracy i jej okoliczności. W wypadku użytkowanie własnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Pracownik produkcji z językiem angielskim możesz liczyć na zapłatę finansową .
W znacznej części firm wykonują zawód krajowi pracownicy, jednakże zatrudnieni są również obywatele innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do kraju są zależne od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy powrót odbywa się po 6 tygodniach, chyba żeby na etapie naboru pozostało zgłoszone zapotrzebowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wiele zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre oferty zatrudnienia nie wymuszają znajomości języka angielskiego, jednakże doskonale, aby w teamie była przynajmniej jedna osoba pracująca z komunikatywnym angielskim.
Nadgodziny są możliwe podczas pracy za granicą jednakże nie zapewniamy ich liczby.
Uposażenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po wyrobieniu numeru Cpr i pozyskaniu karty podatkowej. W tym czasie wypłacane są przedpłaty. Całkowite uposażenie za przepracowane okresy na stanowisku Pracownik produkcji z językiem angielskim, w których wypłacana była przedpłata, dostaniesz przy początkowej wypłacie od otrzymania karty podatkowej|. Wynagrodzenie to zostanie pomniejszone o sumę wcześniej zdobytych przedpłat.
Kwestia ta zależy od oferty pracy i czasu trwania umowy. Wszystkie narzędzia pożądane do wykonywania zawodu na stanowisku są zapewnione .
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od początku rozpoczęcia pracy i ma możliwość ubezpieczyć też swoją rodzinę .
Oprócz wynagrodzenia , które jest Ci wypłacane, dostajesz też 12.5% tej kwoty w formie pieniędzy przeznaczonych na urlop (Feriepenge). Oprócz tego na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w święta i dni wolne od pracy .
Nieobecności w pracy wypada zgłaszać pod numerem alarmowym podanym w umowie. Numer telefonu jest 24h na dobę . Zgłoszenia wypada dokonać wyłącznie poprzez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są przyjmowane . Chorobę warto zgłosić najdalej pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym rozpoczęciem pracy za granicą na stanowisku Pracownik produkcji z językiem angielskim.
O ile przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć pojazdu zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt przekracza 185 dni wtenczas trzeba wypisać wniosek o pozwolenie na przemieszczanie się autem na obcych rejestracjach w Danii. Wypisany kwestionariusz, wraz z zapłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego wypada posłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest zatrudnionym, przebywającym w Danii jako uczeń względnie w pracy| na jakiś czas.