X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Pracownik ogólnobudowlany

Praca za granicą w sektorze budowlanym z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. I mimo iż nie należy do łatwych i lekkich, to posiada wiele innych zalet. Jeśli więc posiadasz odpowiednie kwalifikacje i chcesz zdobyć doświadczenie u wiodącego lidera z branży budowlanej, rozpoznawalnej na duńskim rynku, skontaktuj się z nami.

Możliwość kreowania rzeczywistości

Praca w Danii na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego mimo iż stanowi ciekawe doświadczenie, to jednak nie jest dla każdego. Wymaga bowiem siły fizycznej, kondycji i wytrzymałości organizmu oraz dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowej.

To doskonałe zajęcie dla osób posiadających doświadczenie w branży oraz potrafiących pracować samodzielnie. Jeśli przy tym Twoją zaletą jest umiejętność planowania własnych działań, przewidywania ich skutków oraz pracy pod presją czasu, to z pewnością odnajdziesz się w pracy za granicą w branży budowlanej.

Atrakcyjne zarobki … i nie tylko

Praca w Danii  ma niewątpliwie wiele zalet, wśród których należy wymienić wysokie wynagrodzenie. Wyjeżdżając za granicę  otrzymasz zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. Podpiszesz ją jeszcze w Polsce. Zapewni Ci ona ubezpieczenie już od pierwszego dnia pracy za granicą na stanowisku pracownika ogólnobudowlanego. Będziesz pracował w systemie rotacyjnym, ok. 50 godzin tygodniowo. Możesz ją rozpocząć od zaraz.

Zapewniamy Ci również dopełnienie wszelkich formalności związanych z wyjazdem do Danii - wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR, który stanowi odpowiednik polskiego nr pesel.

Pracownik ogólnobudowlany

Oferty pracy dla Pracownik ogólnobudowlany

Jak zdobyć pracę w Danii jako Pracownik ogólnobudowlany

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Pracownik ogólnobudowlany, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Pracownik ogólnobudowlany.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Pracownik ogólnobudowlany.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o pracę . Gwarantujemy Ci także takie samo honorarium i warunki wykonywanej pracy, jakie mają ludzie zatrudnieni dokładnie w kompanii duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Pracownik ogólnobudowlany jest terminowa jednakże jest możliwość przedsięwzięcia dłuższej pracy.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Pracownik ogólnobudowlany podawane są brutto, co za tym idzie nie jesteśmy w mocy dać odpowiedzi na to pytanie. Bierze się to ze bogatego prawa podatkowego . Kwota skarbowa przy zatrudnieniu w Danii jest determinowana indywidualnie , na tle wyjątkowych warunków pracobiorcy (stan cywilny , odległość od adresu pracy do miejsca stałego zamieszkania w kraju nad Wisłą itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy organizacji zameldowania na czas zatrudnienia w Danii jako Pracownik ogólnobudowlany, które położone jest max. 25 km od miejsca firmy. Pokoje są głównie jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Zważywszy na zasady tyczące się pandemii, powinno się wziąć ze sobą dodatkowo poszewki i ręczniki.
Asystujemy w urządzeniu transportu do Danii i z miejsca zakwaterowania podczas pracy jako Pracownik ogólnobudowlany do zakładu.
Kwestia ta zależy od oferty zatrudnienia i jej okoliczności. Jeśli chodzi o używanie prywatnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Pracownik ogólnobudowlany możesz liczyć na kompensatę finansową .
W większości firm są na etacie lokalni pracownicy, tymczasem zatrudnieni są również rezydenci innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do Polski zależą od tego czy jest to praca w systemie rotacyjnym. O ile nie, to pierwszy zjazd odbywa się po 6 tygodniach, chyba że w czasie rekrutacji pozostało zgłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Większość zależy od oferty pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre oferty pracy nie wymuszają znajomości angielskiego, jednak doskonale, żeby w zespole była chociaż jedna osoba pracująca z wyszlifowanym językiem angielskim.
Nadgodziny nie są wykluczone podczas pracy za granicą ale nie gwarantujemy ich konkretnej ilości.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po wyrobieniu numeru Cpr i zdobyciu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są cotygodniowe. Całe honorarium za okresy pracy na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany, w których wypłacana była zaliczka , otrzymasz przy pierwszej pensji od zdobycia karty podatkowej|. Wynagrodzenie to zostanie pomniejszone o kwotę wcześniej uzyskanych zaliczek.
Kwestia ta zależy od propozycji zatrudnienia i długości umowy. Wszystkie narzędzia nieodzowne do wykonywania pracy na stanowisku są zadeklarowane.
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od samego początku pracy i może zgłosić do ubezpieczania dodatkowo swoich najbliższych.
Oprócz honorarium , które jest Ci wypłacane, dostajesz też 12.5% tej kwoty w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Co więcej na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za prace w święta i dni niepracujące .
Absencje w pracy należy zawiadamiać pod numerem alarmowym podanym w umowie. Numer telefonu jest 24h na dzień. Zgłoszenia należy dokonać jedynie poprzez konsultację telefoniczną, inne formy nie są aprobowane . Chorobę warto zgłosić najpóźniej pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym rozpoczęciem pracy za granicą na stanowisku Pracownik ogólnobudowlany.
Jeżeli przyjeżdżasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć pojazdu zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt przekracza 185 dni wtenczas powinno się złożyć wniosek o przyzwolenie na poruszanie się autem na zagranicznych rejestracjach w Danii. Wypisany kwestionariusz, wraz z zapłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego trzeba posłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest zatrudnionym, które przebywają w Danii jako student albo w pracy| tymczasowej .