X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny – praca w Danii

Wiele osób szukających zatrudnienia podąża za modą, a nie własnymi predyspozycjami czy sytuacją, jaka panuje na rynku pracy. I nie jest to zbyt dobre rozwiązanie, bowiem właśnie owe elementy najlepiej zweryfikują do jakiego rodzaju pracy najbardziej się nadajesz. Oczywiście mitem jest, że do wykonywania pracy fizycznej nie potrzeba intelektu, bowiem wystarczą tylko mięśnie. Nic bardziej mylnego, gdyż nie da się wykonywać obowiązków, wyłączając myślenie. Zainteresowania techniczne, umiejętność myślenia przyczynowo – skutkowego czy też zdolności manualne sprawiają, że chętniej wybieramy stanowisko pracownika fizycznego. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż taka praca ma wiele zalet, wśród których na pierwszym planie plasują się atrakcyjne zarobki oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Doskonała kondycja fizyczna oraz umiejętność działania pod presją czasu – must have pracy fizycznej za granicą

Przez wiele lat nobilitowano pracę fizyczną, która dawała wymierne efekty, a przy tym wiązała się z dużym wysiłkiem fizycznym. Dziś chyba zarówno pracownicy fizyczni, jak i umysłowi traktowani są na równo i mało kto straszy leniwe dzieci perspektywą kopania rowów, do którego wystarczy tylko siła fizyczna.

Pracownik fizyczny wykonuje prace wymagające większego lub mniejszego wysiłku fizycznego. Charakter zadań, które do niego należą jest ściśle związany z profilem danego zakładu pracy czy firmy. Podkreślić należy, że na takim stanowisku nie jest wymagane wykształcenie ani duże doświadczanie. Stąd też pracownikiem fizycznym może zostać każda osoba, która nie boi się ciężkiej pracy.

Jeśli więc jesteś nastawiony na szybkie i namacalne efekty Twojego działania, to zagraniczny etat na stanowisku pracownika fizycznego będzie dla Ciebie idealny. W tej pracy z pewnością przyda się umiejętność działania pod presją czasu czy też szybkie podejmowanie decyzji. W wielu sytuacjach nie będziesz mieć bowiem czasu na analizowanie i szukanie rozwiązań, gdyż zadanie wymagać będzie natychmiastowego działania.

Bycie pracownikiem fizycznym wiąże się z ciężką pracą, często w trudnych warunkach budowlanych czy atmosferycznych, stąd też ważne jest, abyś posiadał dobrą kondycję fizyczną. Przeciążenia kręgosłupa, bóle mięśni czy ogólne zmęczenie to „chleb powszedni” w tym zawodzie.

Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd do Danii i zatrudnienie na stanowisku pracownika fizycznego możesz liczyć na wysoką pensję oraz liczne dodatki i premię, których w duńskim systemie wynagrodzeń nie brakuje. Oczywiście otrzymasz umowę o pracę, dzięki której będziesz mógł korzystać z wielu przywilejów. Warto również podkreślić, że pracownik fizyczny za granicą prócz pewnego zatrudnienia ma również możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Planując podjęcie pracy w Danii , nie musisz się martwić o zakwaterowanie czy kwestie związane z samą podróżą. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności. Na miejscu będziesz mógł zwrócić się o pomoc do opiekuna, z którym z łatwością porozumiesz się w języku polskim.

Oferty pracy dla Pracownik fizyczny

06.03.2024

Opiekun osoby starszej

Obowiązki: Praca w Domach Seniora, a także w domach prywatnych zaznaczamy, że jest to oferta w typowym duńskim systemie pracy – minimum 37 godzin pracy w tygodniu, co ważne Opiekun nie zamieszkuje z pacjentami; Pomoc seniorom w typowych wyzwaniach dnia codziennego tj. myciu, karmieniu, przyjmowaniu leków, zmianie opatrunków, higienie osobistej, etc.

Lokalizacja: Dania

Jak zdobyć pracę w Danii jako Pracownik fizyczny

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Pracownik fizyczny, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Pracownik fizyczny.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Pracownik fizyczny.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Pracownik fizyczny, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.