X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Operator wózka widłowego

Posiadanie uprawnień na wózki widłowe daje osobie poszukującej pracy wiele możliwości. Przede wszystkim może ona pracować w wielu miejscach – zarówno w kraju, jak i za granicą. Ta druga opcja, ze względu na swe zalety, bywa szczególnie atrakcyjna. Jeśli więc w Twoim CV znajduje się pozycja świadcząca o doświadczeniu w pracy na produkcji przy obsłudze wózka widłowego – bocznego, potrafisz mówić po angielsku, choć na poziomie komunikatywnym, to możesz myśleć o pracy w Danii na stanowisku operatora wózka widłowego.

Pewna i samodzielna praca

Jak w przypadku każdego zawodu, by pracować za granicą jako operator wózka widłowego potrzebne są odpowiednie predyspozycje. W przeciwnym wypadku zamiast satysfakcji będziesz się tylko niepotrzebnie stresować, a praca zamiast przyjemnością stanie się tylko przykrym obowiązkiem. Ważne więc, byś odznaczał się doskonałą precyzją i koordynacją ruchową oraz umiał szybko reagować. Dobrze będzie jeśli będziesz dobrze radził sobie z szacowaniem odległości. Przydadzą Ci się również umiejętności techniczne i zamiłowanie do majsterkowania, by móc samodzielnie dokonywać niewielkich napraw, jeśli coś nagle się zepsuje.

W pracy za granicą na tym stanowisku będziesz pracował na hali produkcyjnej. Zajmiesz się obsługą wózka widłowego bocznego z napędem spalinowym ( od 3 – do 50 ton, z podnośnikiem o wysokości 4 m) typu Baumann, który będzie Ci służył do przewozu elementów stalowych na hali produkcyjnej. Firma, która Cię zatrudni zajmuje się produkcją elementów konstrukcji stalowych (belek pod hale i mosty).

Atrakcyjne zarobki – to tylko jedna z zalet

Pracując w Danii  jako operator wózka widłowego  możesz liczyć na atrakcyjną stawkę godzinową wraz z  dodatkami zmianowymi oraz świątecznymi. Otrzymasz również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge.

Pomożemy Ci w znalezieniu zakwaterowania i transportu na terenie Danii. Zajmiemy się również organizacją wszystkich kwestii formalnych – wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR.

Operator wózka widłowego

Oferty pracy dla Operator wózka widłowego

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator wózka widłowego

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator wózka widłowego, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Operator wózka widłowego.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Operator wózka widłowego.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator wózka widłowego, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o pracę . Oferujemy Ci dodatkowo takie samo uposażenie i warunki wykonywanego zawodu, jakie mają ludzie zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Operator wózka widłowego jest na czas określony aczkolwiek jest alternatywa podjęcia dłuższej kooperacji.
Kwoty w Danii w zawodzie Operator wózka widłowego podawane są brutto, co za tym idzie nie nie możemy odpowiedzieć na owo pytanie. Wynika to ze wielowątkowego prawa fiskalnego . Stawka skarbowa przy zatrudnieniu w Danii jest ustalana indywidualnie , w zależności od indywidualnych warunków pracownika (stan cywilny , odległość od punktu profesji do otoczenia stałego przebywania w tym państwie itp.)
W standardzie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy zorganizowaniu zameldowania na czas zatrudnienia w Danii jako Operator wózka widłowego, które położone jest max. 25 km od miejsca profesji . Lokale są przeważnie jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Ze względu na przepisy dotyczące pandemii, należy zabrać ze sobą też bieliznę pościelową i ręczniki.
Angażujemy się w urządzeniu transportu do Danii i z miejsca zakwaterowania podczas pracy jako Operator wózka widłowego do miejsca pracy.
Wiele zależy od oferty pracy i jej okoliczności. W wypadku używanie swojego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Operator wózka widłowego możesz liczyć na kompensatę pieniężną .
W sporej ilości kompanii są na etacie polscy pracownicy, aczkolwiek zatrudnieni są również mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do Polski zależą od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. Jeśli nie, to pierwszy powrót ma miejsce po 6 tygodniach, chyba że na etapie naboru pozostało ogłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Wiele zależy od propozycji pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre propozycje zatrudnienia nie wymagają znajomości języka angielskiego, aczkolwiek dobrze , żeby w zespole była chociaż jedna osoba zatrudniona z wyszlifowanym językiem angielskim.
Dodatkowe godziny są możliwe podczas pracy za granicą jednakże nie gwarantujemy ich ilości.
Honorarium wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po uzyskaniu numeru Cpr i pozyskaniu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są cotygodniowe. Pełne uposażenie za przepracowane okresy na stanowisku Operator wózka widłowego, w których wypłacana była zaliczka , otrzymasz przy początkowej pensji od pozyskania karty podatkowej|. Honorarium to zostanie pomniejszone o kwotę wcześniej pozyskanych zaliczek.
Wszystko zależy od propozycji pracy i czasu trwania umowy. Wszelkie narzędzia konieczne do wykonywania zawodu na wyznaczonym stanowisku są zadeklarowane.
Każdy pracownik jest ubezpieczony od samego początku pracy i ma możliwość ubezpieczyć też swoją rodzinę .
Oprócz honorarium , które jest Ci wypłacane, akumulujesz także 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Oprócz tego na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za prace w dni świąteczne i dni niepracujące .
Nieobecności w pracy wypada zgłaszać pod numerem alarmowym przekazanym w umowie. Numer telefonu jest aktywny 24h na dzień. Zgłoszenia wypada dokonać tylko i wyłącznie przez konsultację telefoniczną, inne sposoby nie są przyjmowane . Chorobę warto zgłosić nie później niż pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym zainicjowaniem pracy za granicą na stanowisku Operator wózka widłowego.
Jeżeli przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć pojazdu zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt przekracza 185 dni wtedy należy wypisać wniosek o pozwolenie na przemieszczanie się autem na zagranicznych rejestracjach w Danii. Wypełniony kwestionariusz, wespół z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego należy wysłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest zatrudnionym, przebywającym w Danii jako student ewentualnie w pracy| tymczasowej .
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej