X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Operator wózka widłowego bocznego załadunku

Operator wózka widłowego bocznego załadunku – praca w Danii

Rozwój przemysłu, a co za tym idzie wzrost importu i eksportu towarów niejako wymusza zwiększenie ilości magazynów oraz pracowników, którzy zajmą się ich obsługą. Nie dziwi więc fakt, że zapotrzebowanie na operatorów wózka widłowego bocznego załadunku ciągle rośnie, a ich zarobki są naprawdę atrakcyjne. Posiadając odpowiednie uprawnienia z pewnością będziesz miał więcej opcji podczas poszukiwaniu pracy – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Etat w Danii na stanowisku operatora wózka widłowego bocznego załadunku jest szczególnie atrakcyjny i cieszy się ogromną popularnością. Jeśli więc posiadasz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego, praca na produkcji nie jest ci obca, a przy tym znasz język angielski w stopniu chociaż komunikatywnym, to śmiało możesz myśleć o pracy w Danii.

Operator wózka widłowego bocznego załadunku – praca na samodzielnym stanowisku

By móc podjąć pracę za granicą na stanowisku operatora wózka widłowego bocznego powinieneś posiadać odpowiednie predyspozycje. W przeciwnym razie zamiast satysfakcji z wykonywanych obowiązków, będziesz się tylko niepotrzebnie stresować, a praca stanie się dla Ciebie jedynie przykrym obowiązkiem. Ważne jest więc, byś potrafił szybko reagować na zaistniałe sytuacje oraz odznaczał się doskonałą koordynacją ruchową. Z pewnością w tym zawodzie przyda się również precyzja i umiejętność pracy pod presją czasu. Jeśli poza wymienionymi umiejętnościami nie masz problemu z szacowaniem odległości, a przy tym pasjonuje cię technika i majsterkowanie, to śmiało możesz rozpocząć pracę w Danii jako operator wózka widłowego bocznego załadunku.

Wykonując ten zawód najczęściej będziesz pracował na halach produkcyjnych, obsługując wózek widłowy boczny z napędem spalinowym i podnośnikiem. Może się też zdarzyć, że będziesz wykonywał zadania na zewnątrz, bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Do Twoich zadań należeć będzie załadunek i rozładunek różnego rodzaju przedmiotów oraz transportowanie owych ładunków w wyznaczone miejsce. Wśród obowiązków, które będziesz wykonywał nie zabraknie też sprawdzania stanu technicznego wózka widłowego, naprawa drobnych usterek czy też drobne prace magazynowe.

Doskonałe warunki pracy za granicą oraz atrakcyjna pensja

Praca w Danii na stanowisku operatora wózka widłowego bocznego załadunku to nie tylko możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia, ale również atrakcyjne wynagrodzenie. Decydując się na wyjazd za granicę, zostaniesz zatrudniony na podstawie duńskiej umowy o pracę. Będziesz więc otrzymywał nie tylko stawkę godzinową, ale również premie i dodatki, które przysługują wszystkim pracowników. Możesz również korzystać z wszelkich przywilejów.

Pomożemy Ci też w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakwaterowaniem czy podróżą. Podpowiemy również jakie dokumenty powinieneś ze sobą zabrać i co może się przydać na miejscu. Podczas pracy w Danii możesz również liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna, który odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania, które pojawią się podczas życia w nowym kraju.

Operator wózka widłowego bocznego załadunku

Oferty pracy dla Operator wózka widłowego bocznego załadunku

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator wózka widłowego bocznego załadunku

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator wózka widłowego bocznego załadunku, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Operator wózka widłowego bocznego załadunku.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Operator wózka widłowego bocznego załadunku.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator wózka widłowego bocznego załadunku, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej