X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Operator suwnicy

Operator suwnicy – praca za granicą

W branży budowlanej i przemysłowej znaleźć można wiele ciekawych etatów, które są nie tylko interesujące, ale również pozwalają na rozwój, a przy tym oferują naprawdę dobre wynagrodzenie. Jeśli więc posiadasz odpowiednie kwalifikacje, lubisz wyzwania, interesują Cię maszyny, a przy tym chcesz podjąć pracę w Danii, to ta oferta jest uszyta dla Ciebie na miarę. Mając potrzebne uprawnienia, z łatwością znajdziesz pracę w zawodzie, która spełni Twoje oczekiwania i da Ci mnóstwo satysfakcji. Śmiało więc aplikuj na stanowisko operatora suwnicy i już dziś rozpocznij nową ścieżkę kariery zawodowej.

Operator suwnicy – zawód często poszukiwany na duńskim rynku pracy

Operator suwnicy to specjalista, posiadający niezbędne kwalifikacje i potrzebną wiedzę, dzięki którym może w bezpieczny sposób eksploatować urządzenia dźwignicowe. Jeśli zdecydujesz się na pracę w Danii na tym stanowisku, do Twoich zadań będzie należało sprawne przenoszenie wskazanych ładunków w wyznaczone miejsca. Będziesz również musiał prawidłowo ocenić ciężar danego ładunku, przestrzegając przy tym instrukcji udźwigu danej suwnicy. Najczęściej są to ciężkie przedmioty i elementy większych konstrukcji, na które trzeba bardzo uważać podczas transportu. Będziesz również współpracował z różnymi osobami z wielu działów.

Na stanowisku operatora suwnicy sprawdzi się więc osoba uważna, spostrzegawcza, a by tym odpowiedzialna i rzetelna.  Tylko wtedy obsługa suwnicy przebiegnie w sposób bezproblemowy i pozwoli na przeniesienie ciężkich i wielkogabarytowych ładunków w poziomie oraz w pionie. Dlatego też, wykonując ten zawód musisz bezwzględnie przestrzegać przepisów BHP, które obowiązują na danym stanowisku pracy.

Praca operatora suwnicy wymaga spełnienia szeregu warunków oraz posiadania odpowiednich predyspozycji psychicznych i fizycznych. Najważniejszą rzeczą, jaką będziesz potrzebował są uprawnienia. By je zdobyć możesz ukończyć specjalny kurs, dostępny w kilku wariantach. Typ IIS umożliwi Ci pracę z żurawiami stacjonarnymi oraz wciągarkami i wciągnikami ogólnego przeznaczenia, które są sterowane bezprzewodowo, bądź z poziomu roboczego. Szkolenie z kategorii IS pozwoli Ci obsługiwać maszyny sterowane zarówno z kabiny, jak i bezprzewodowo. Praca za granicą na stanowisku opera suwnicy wiąże się z ciężką pracą fizyczną, często w trudnych warunkach budowlanych, stąd też ważne jest, abyś posiadał dobrą kondycję fizyczną. Ważny jest również dobry słuch i wzrok oraz ogólna sprawność psychoruchowa.

Ciekawa praca i atrakcyjne zarobki to tylko jedne z wielu zalet zatrudnienia w Danii

Niewątpliwą zaletą  pracy za granicą  na stanowisku operatora suwnicy jest wysoka pensja. Decydując się więc na wyjazd za granicę i podjęcie takiego etatu możesz być pewien, że zostaniesz zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy, na podstawie duńskiej umowy o pracę. Otrzymasz więc pensję podstawową oraz wszystkie dodatki i premie, które przysługują każdemu pracownikowi.

Nie musisz też martwić się o kwestie związane z samym wyjazdem, czy też zakwaterowaniem na miejscu i dojazdami do pracy. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności, a na miejscu możesz kontaktować się z mówiącym po polsku opiekunem.

Operator suwnicy

Oferty pracy dla Operator suwnicy

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator suwnicy

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator suwnicy, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Operator suwnicy.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Operator suwnicy.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator suwnicy, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej