X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Operator robota spawalniczego

Wraz z rozwojem przemysłu i robotyki,  w zakładach metalowych powstały nowe miejsca pracy dla operatora robota spawalniczego. Taki zawód możesz również wykonywać m.in. w dużej firmie, produkującej belki pod mosty i hale produkcyjne, pracując za granicą. Jeżeli więc posiadasz udokumentowane doświadczenie w tym zawodzie, możesz się pochwalić certyfikatem na metody 135/138, a czytanie rysunku technicznego nie jest dla Ciebie problemem z pewnością spodoba Ci się oferta pracy w Danii na stanowisku operatora robota spawalniczego.

Wymagane odpowiednie kwalifikacje

Pracując za granicą jako operator robota spawalniczego będziesz się zajmować obsługą i konserwacją tego typu urządzeń. Z racji tego, że nieprawidłowe użytkowanie może stanowić zagrożenie, zarówno dla Ciebie, jak i dla innych osób niezbędne jest posiadanie odpowiednich kwalifikacji oraz doświadczenia w pracy na tym stanowisku. Do Twoich zadań będzie należała obsługa robota spawalniczego. Będziesz współodpowiedzialny za właściwy, zgodny z dokumentacją techniczną przebieg całego procesu spawania czarnej stali.

Jeśli więc potrafisz pracować samodzielnie oraz jesteś cierpliwy i umiesz skupić się przez dłuższą chwilę na wykonywanej czynności, to jest to zawód dla Ciebie. Do Twoich czynności będzie również należała kontrola stanu robota przed rozpoczęciem oraz po zakończeniu pracy oraz jego konserwacja, zgodnie z instrukcją.

Ciekawa oferta pracy i dobre wynagrodzenie

Pracując w Danii  jako operator robota spawalniczego  otrzymasz  atrakcyjną stawkę godzinową wraz z  dodatkami zmianowymi oraz świątecznymi. Zostanie Ci także wypłacony dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge.

Nie musisz się też martwić o zakwaterowanie czy transport na terenie Danii. Wszystko dla Ciebie zorganizujemy. Pomożemy Ci również w kwestiach formalnych – wyrobieniu karty podatkowej i zdrowotnej oraz duńskiego numeru personalnego CPR.

Operator robota spawalniczego

Oferty pracy dla Operator robota spawalniczego

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator robota spawalniczego

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator robota spawalniczego, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Operator robota spawalniczego.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Operator robota spawalniczego.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator robota spawalniczego, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o wykonywanie pracy. Oferujemy Ci też identyczne wynagrodzenie i warunki wykonywanej pracy, jakie mają ludzie zatrudnieni dokładnie w instytucji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Operator robota spawalniczego jest na czas określony tymczasem jest możliwość podjęcia dłuższej pracy.
Kwoty w Danii w zawodzie Operator robota spawalniczego podawane są brutto, więc nie jesteśmy w stanie powiedzieć na owo pytanie. Wynika to ze wieloaspektowego prawa skarbowego. Stawka podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest podawana indywidualnie , na tle poszczególnych okoliczności pracownika (stan obywatelski , odległość od adresu pracy do otoczenia stałego zamieszkania w tym państwie itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zaoferowanie pomocy przy organizowaniu zameldowania na czas zatrudnienia w Danii jako Operator robota spawalniczego, które zlokalizowane jest max. 25 km od otoczeni punktu profesji . Lokale są zwłaszcza jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Z uwagi na zasady tyczące się pandemii, trzeba zabrać ze sobą też pościel i ręczniki.
Pomagamy w urządzeniu transportu do Danii oraz z miejsca zameldowania podczas pracy jako Operator robota spawalniczego do pracy .
Kwestia ta zależy od oferty pracy i jej warunków. Jeśli chodzi o używanie prywatnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Operator robota spawalniczego możesz liczyć na rekompensatę monetarną.
W sporej ilości korporacji są na etacie krajowi pracownicy, tymczasem zatrudnieni są dodatkowo rezydenci innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do naszego kraju zależą od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. O ile nie, to pierwszy powrót jest po 6 tygodniach, chyba że na etapie naboru pozostało ogłoszone zadysponowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od propozycji pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre oferty pracy nie wymuszają znajomości angielskiego, aczkolwiek dobrze , aby w teamie była choć jedna osoba pracująca z komunikatywnym angielskim.
Dodatkowo płatne godziny nie są wykluczone podczas pracy za granicą ale nie gwarantujemy ich konkretnej ilości.
Uposażenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po uzyskaniu numeru Cpr i pozyskaniu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są cykliczne. Całe uposażenie za przepracowane okresy na stanowisku Operator robota spawalniczego, w których wypłacana była zaliczka , uzyskasz przy pierwszej wypłacie od otrzymania karty podatkowej|. Honorarium to pozostanie potrącone o kwotę wcześniej zdobytych przedpłat.
Kwestia ta zależy od propozycji zatrudnienia i długości umowy. Wszystkie urządzenia przydatne do wykonywania pracy na stanowisku są zapewnione .
Każdy pracownik jest ubezpieczony od pierwszego dnia pracy i może zgłosić do ubezpieczania dodatkowo swoją rodzinę .
Prócz uposażenia, które jest Ci wypłacane, gromadzisz dodatkowo 12.5% tej kwoty w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Oprócz tego na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w święta i dni wolne od pracy .
Nieobecności w pracy trzeba zgłaszać pod numerem alarmowym przekazanym w umowie. Numer telefonu jest 24h na dobę . Zgłoszenia trzeba dokonać tylko i wyłącznie poprzez konsultację telefoniczną, inne sposoby nie są aprobowane . Chorobę należy zgłosić najdalej pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed organizowanym zapoczątkowaniem pracy za granicą na stanowisku Operator robota spawalniczego.
O ile przybywasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć auta rejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt przekracza 185 dni wtenczas trzeba wypisać wniosek o wydanie pozwolenia na poruszanie się autem na obcych rejestracjach w Danii. Wypisany kwestionariusz, wspólnie z zapłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią pisma rejestracyjnego trzeba wysłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest osobom , przebywającym w Danii jako student względnie w pracy| tymczasowej .
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej