X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Operator maszyny CNC

Choć maszyny sterowane numerycznie w najnowocześniejszych zakładach zaczęły się pojawiać ponad 60 lat temu, to ich popularność od kilku dziesięcioleci przeżywa prawdziwy rozkwit. Są to urządzenia sterowane komputerowo, umożliwiające precyzyjną obróbkę materiału. By jednak maszyna mogła działać potrzebny jest człowiek, który będzie potrafił ją obsługiwać i kontrolować. Nie dziwi więc fakt, iż praca za granicą na stanowisku operatora maszyny CNC cieszy się coraz większą popularnością.

Liczy się wiedza teoretyczna i zdolności praktyczne

By móc pracować w Danii w charakterze operatora maszyny CNC powinieneś mieć co najmniej trzyletnie doświadczenie na tym stanowisku oraz przejść kurs programowania takich maszyn. Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu obsługi wózka widłowego.

Najważniejszą umiejętnością, która zapewne przyda się w pracy za granicą na stanowisku operatora maszyny CNC jest umiejętność koncentracji. Warto bowiem podkreślić, że tego typu urządzenia, mimo iż są sterowane przez komputer, muszą podlegać ścisłej kontroli człowieka. W pracy operatora maszyny CNC przyda się również wiedza matematyczna, a także dokładność i sprawność manualna. Jeśli więc lubisz samodzielną pracę, jesteś osobą cierpliwą i dokładną, to z pewnością odnajdziesz się w pracy na stanowisku operatora maszyny CNC.

Główne zadania operatora maszyn CNC polegają na ustawianiu i mocowaniu narzędzi, kontrolowaniu jakości poszczególnych elementów, wykonywanych przez maszynę czy też bieżąca kontrola pracy urządzenia. Decydując się na pracę w Danii będziesz obsługiwał maszyny CNC, w tym krawędziarki, Prasy FinPower CNC, Fanuc oraz roboty – po wcześniejszym, odpowiednim ich zaprogramowaniu.

Atrakcyjne wynagrodzenie  oraz dodatek za pracę w święta i wakacje

Niewątpliwym walorem pracy w Danii na stanowisku operatora maszyny CNC jest wysokie wynagrodzenie. Pracując za granicą otrzymasz atrakcyjną stawkę godzinową, dodatki zmianowe oraz świąteczne. Dostaniesz również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge. Twoja pensja będzie wypłacana co dwa tygodnie.

Pomożemy Ci również załatwić wszelkie kwestie formalne – od zakwaterowania po niezbędne dokumenty.

Operator maszyny CNC

Oferty pracy dla Operator maszyny CNC

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator maszyny CNC

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator maszyny CNC, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Operator maszyny CNC.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Operator maszyny CNC.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator maszyny CNC, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o pracę . Oferujemy Ci dodatkowo takie samo wynagrodzenie i warunki wykonywanej pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni dokładnie w instytucji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Operator maszyny CNC jest terminowa jednakże jest opcję przedsięwzięcia dłuższej współpracy.
Kwoty w Danii w zawodzie Operator maszyny CNC przedstawiane są brutto, zatem nie jesteśmy w mocy powiedzieć na to pytanie. Wynika to ze wieloaspektowego prawa fiskalnego . Stawka skarbowa przy zatrudnieniu w Danii jest wskazywana dla każdego osobno , na tle wyjątkowych warunków zatrudnionego (stan obywatelski , odległość od otoczenia pracy do miejsca stałego przebywania w naszym kraju itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zapewnienie pomocy przy organizacji zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Operator maszyny CNC, które zlokalizowane jest max. 25 km od otoczeni punktu zakładu pracy. Pokoje są głównie jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Mając na uwadze normy dotyczące pandemii, powinno się wziąć ze sobą też poszewki i ręczniki.
Angażujemy się w urządzeniu transportu do Danii oraz z miejsca zamieszkania podczas pracy jako Operator maszyny CNC do firmy.
Wszystko zależy od propozycji zatrudnienia i jej warunków. Jeśli chodzi o używanie swojego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Operator maszyny CNC możesz liczyć na rekompensatę pieniężną .
W sporej ilości firm wykonują pracę polscy pracownicy, aczkolwiek zatrudnieni są też mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do naszego kraju zależą od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy zjazd jest po 6 tygodniach, chyba żeby w czasie rekrutacji zostało ogłoszone zadysponowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wiele zależy od propozycji pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre oferty zatrudnienia nie wymagają znajomości języka angielskiego, aczkolwiek dobrze , ażeby w zespole była chociaż jedna osoba pracująca z komunikatywnym językiem angielskim.
Dodatkowe godziny są możliwe podczas pracy za granicą jednak nie gwarantujemy ich liczby.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po uzyskaniu numeru Cpr i otrzymaniu karty podatkowej. W tym czasie otrzymujesz przedpłaty. Całkowite wynagrodzenie za przepracowane tygodnie na stanowisku Operator maszyny CNC, w których wypłacana była przedpłata, uzyskasz przy pierwszej wypłacie od uzyskania karty podatkowej|. Honorarium to zostanie potrącone o kwotę wcześniej pozyskanych zaliczek.
Wszystko zależy od oferty zatrudnienia i rozciągłości umowy. Wszelkie urządzenia niezbędne do wykonywania pracy na wyznaczonym stanowisku są zapewnione .
Każdy pracownik jest ubezpieczony od samego początku rozpoczęcia pracy i może zgłosić do ubezpieczania także swoją rodzinę .
Prócz honorarium , które jest Ci wypłacane, dostajesz także 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). W dodatku na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w dni świąteczne i dni niepracujące .
Absencje w pracy powinno się sygnalizować pod numerem alarmowym przekazanym w umowie. Telefon jest aktywny 24h na dobę . Zgłoszenia trzeba dokonać tylko i wyłącznie przez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są tolerowane. Chorobę warto zgłosić najpóźniej pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed planowanym zainicjowaniem pracy za granicą na stanowisku Operator maszyny CNC.
Jeśli przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć samochodu zarejestrowanego poza Danią. Jeśli pobyt przekracza 185 dni wtenczas powinno się wypisać wniosek o wydanie pozwolenia na poruszanie się autem na zagranicznych tablicach w Danii. Wypełniony kwestionariusz, razem z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego należy posłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest osobom , przebywającym w Danii jako uczeń bądź w pracy| tymczasowej .