X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Operator maszyn budowlanych

Doskonale wiadomo, że aby powstały nowe budowle, potrzebni są wykwalifikowani budowlańcy oraz odpowiednie maszyny. Obecnie praca w sektorze budowlanym cieszy się coraz większym zainteresowaniem. I wcale nie dziwi ów fakt, że ów zawód ma naprawdę wiele zalet.

Wiedza i umiejętności to podstawa

Jeśli zdecydujesz się na pracę za granicą w charakterze operatora maszyn budowlanych będziesz obsługiwał m.in. koparki, dźwigi, ładowarki, spycharki, wyciągi budowlane i inne sprzęty wykorzystywane w pracach budowlanych.

Do Twoich zadań będzie należało wykonywanie wszelkich czynności związanych z przygotowaniem maszyn i osprzętu do pracy. Powinieneś więc znać wszelkie wytyczne oraz zakres zadań, które trzeba zrealizować. Będziesz również wykonywał roboty ziemne czy proste naprawy. Ważne jest więc, byś potrafił pracować samodzielnie, szybko podejmował decyzje, wykazywał się refleksem i rozwagą oraz dbał o bezpieczeństwo i higienę swojej pracy. Jest to praca indywidualna, choć będziesz też musiał współpracować z zespołem.

Chcąc pracować w Danii na stanowisku operatora maszyn budowlanych powinieneś mieć wykształcenie budowlane, bądź ukończony odpowiedni kurs. Ważne jest, byś posiadał  również prawo jazdy kat. B, C lub T.

Operatora maszyn budowlanych powinna cechować doskonała sprawność fizyczna oraz kondycja wzrokowo – słuchowa. Warto również podkreślić, że chcąc pracować za granicą na tym stanowisku nie możesz mieć zaburzeń równowagi, chorób kręgosłupa, schorzeń serca i układu oddechowego.

Atrakcyjna oferta pracy

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd do Danii i podjęcie pracy na stanowisku operatora maszyn budowlanych możesz mieć pewność, że otrzymasz atrakcyjne warunki pracy. Będziesz zatrudniony w oparciu o duńską umowę, dzięki czemu będziesz mógł korzystać ze wszystkich przywilejów.

Wypłata otrzymywana co dwa tygodnie pozwoli Ci lepiej planować budżet i wydatki. Otrzymasz dodatek za nadgodziny oraz tzw. Feriepenge. Pomożemy Ci również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Operator maszyn budowlanych

Oferty pracy dla Operator maszyn budowlanych

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator maszyn budowlanych

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator maszyn budowlanych, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Operator maszyn budowlanych.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Operator maszyn budowlanych.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator maszyn budowlanych, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o pracę . Oferujemy Ci także identyczne uposażenie i warunki pracy, jakie mają ludzie zatrudnieni bezpośrednio w kompanii duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Operator maszyn budowlanych jest terminowa jednak jest możliwość przedsięwzięcia dłuższej pracy.
Stawki w Danii w zawodzie Operator maszyn budowlanych przedstawiane są brutto, więc nie nie możemy odpowiedzieć na to zapytanie. Bierze się to ze wielopłaszczyznowego prawa fiskalnego . Stawka fiskalna przy zatrudnieniu w Danii jest podawana dla każdego osobno , na tle indywidualnych okoliczności pracownika (stan obywatelski , odległość od miejsca zatrudnienia do otoczenia stałego zamieszkania w kraju nad Wisłą itp.)
W standardzie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy organizowaniu zameldowania na czas zatrudnienia w Danii jako Operator maszyn budowlanych, które zlokalizowane jest max. 25 km od miejsca firmy. Lokale są przede wszystkim jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Mając na uwadze normy tyczące się pandemii, należy zabrać ze sobą także pościel i ręczniki.
Udzielamy się w zgotowaniu transportu do Danii a także z miejsca zameldowania podczas pracy jako Operator maszyn budowlanych do firmy.
Kwestia ta zależy od propozycji wykonywanej pracy i jej okoliczności. Jeśli chodzi o użytkowanie swojego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Operator maszyn budowlanych możesz liczyć na zapłatę pieniężną .
W większości kompanii wykonują zawód krajowi pracownicy, tymczasem zatrudnieni są dodatkowo obywatele innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Powroty do kraju zależą od tego czy jest to zatrudnienie w systemie rotacyjnym. O ile nie, to pierwszy zjazd ma miejsce po 6 tygodniach, chyba że w czasie rekrutacji pozostało ogłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre propozycje pracy nie wymuszają znajomości angielskiego, jednakże doskonale, ażeby w zespole była choć jedna osoba pracująca z wyszlifowanym językiem angielskim.
Nadgodziny mogą wystąpić podczas pracy za granicą jednakże nie gwarantujemy ich konkretnej liczby.
Honorarium wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po uzyskaniu numeru Cpr i otrzymaniu karty podatkowej. W tym okresie otrzymujesz cykliczne. Całkowite wynagrodzenie za okresy pracy na stanowisku Operator maszyn budowlanych, w których wypłacana była przedpłata, otrzymasz przy pierwszej pensji od pozyskania karty podatkowej|. Wynagrodzenie to pozostanie pomniejszone o sumę wcześniej uzyskanych zaliczek.
Wszystko zależy od propozycji pracy i długości umowy. Wszystkie urządzenia konieczne do wykonywania pracy na stanowisku są zapewnione .
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od pierwszego dnia pracy i ma możliwość zgłosić do ubezpieczania również swoją rodzinę .
Prócz honorarium , które jest Ci wypłacane, gromadzisz też 12.5% tej kwoty w postaci pieniędzy przeznaczonych na urlop (Feriepenge). Ponadto na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za prace w święta i dni wolne od pracy .
Nieobecności w zawodzie wypada sygnalizować pod numerem alarmowym podanym w umowie. Telefon jest czynny 24h na dzień. Zgłoszenia trzeba dokonać wyłącznie przez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są przyjmowane . Chorobę warto zgłosić najdalej pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed organizowanym zainicjowaniem zatrudnienia za granicą na stanowisku Operator maszyn budowlanych.
Jeśli przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć pojazdu rejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wówczas powinno się złożyć wniosek o pozwolenie na poruszanie się autem na zagranicznych rejestracjach w Danii. Wypełniony wniosek , wespół z zapłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego powinno się posłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest zatrudnionym, przebywającym w Danii jako student albo w pracy| tymczasowej .