X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Operator koparki

Operator koparki to zawód bardzo pożądany za granicą. Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży, ów zawód cieszy się coraz większą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż posiada on wiele zalet. Od atrakcyjnej pensji począwszy.

Uprawnienia na obsługę koparki to nie wszystko

Praca za granicą na stanowisku operatora koparki jest bez wątpienia bardzo odpowiedzialna. Nie wystarczy posiadać odpowiednich uprawnień do obsługi tego pojazdu. Ważne są również predyspozycje, bez których nie odnajdziesz się w tym zawodzie. Warto bowiem podkreślić, że operator koparki musi zadbać nie tylko o swoje bezpieczeństwo, ale również osób przebywających w rejonie jego miejsca pracy.

Decydując się na pracę w Danii jako operator koparki powinieneś również szybko podejmować decyzje, być osobą skoncentrowaną i samodzielną. Często będziesz bowiem musiał oszacować, czy koparka zdoła przenieś dany ciężar w wyznaczone miejsce.

Jeśli zechcesz pracować za granicą do Twoich obowiązków będzie należało operowanie koparką 1,5 t do 3,5 t. Zajmiesz się również wyrównywaniem gruntu czy będziesz pomagał przy układaniu sieci światłowodowych. Ze względu na to, że czekają Cię również inne prace fizyczne, powinieneś mieć dobrą kondycję i zdrowie.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Praca za granicą w charakterze operatora koparki jest dobrze płatna. Gwarantujemy Ci, że otrzymasz zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. Możesz liczyć na atrakcyjna stawkę godzinową, dodatki zmianowe i płatne nadgodziny oraz premię wakacyjną, tzw. Feriepenge. Pensję będziesz otrzymywał co dwa tygodnie.

W ciągu 3 pierwszych miesięcy pracy odbędziesz także 2-dniowe szkolenie „Vejen som arbejdsplads”, a po 3 przepracowanych tygodniach otrzymasz darmową odzież roboczą III kategorii.

Operator koparki

Oferty pracy dla Operator koparki

Jak zdobyć pracę w Danii jako Operator koparki

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Operator koparki, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Operator koparki.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Operator koparki.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Operator koparki, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o wykonywanie pracy. Gwarantujemy Ci także takie samo uposażenie i warunki wykonywanego zawodu, jakie mają pracownicy zatrudnieni dokładnie w instytucji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Operator koparki jest terminowa ale jest możliwość podjęcia dłuższej kooperacji.
Kwoty w Danii w zawodzie Operator koparki przedstawiane są brutto, co za tym idzie nie nie możemy dać odpowiedzi na to pytanie. Bierze się to ze wielowątkowego prawa skarbowego. Kwota podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest podawana indywidualnie , na tle jedynych warunków pracownika (stan cywilny , odległość od adresu zatrudnienia do otoczenia stałego zamieszkania w tym państwie itp.)
W standardzie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy organizowaniu zameldowania na czas zatrudnienia w Danii jako Operator koparki, które położone jest max. 25 km od miejsca zakładu pracy. Pokoje są zwłaszcza jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Biorąc pod uwagę zasady tyczące się pandemii, wypada zabrać ze sobą również poszewki i ręczniki.
Uczestniczymy w zorganizowaniu transportu do Danii oraz z miejsca zameldowania podczas pracy jako Operator koparki do firmy.
Wszystko zależy od oferty wykonywanej pracy i jej warunków. Jeśli chodzi o wykorzystywanie swojego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Operator koparki możesz liczyć na rekompensatę finansową .
W sporej ilości zakładów pracują lokalni pracownicy, aczkolwiek zatrudnieni są dodatkowo rezydenci innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do naszego kraju zależą od tego czy jest to praca w systemie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy powrót ma miejsce po 6 tygodniach, chyba żeby na etapie rekrutacji zostało ogłoszone zapotrzebowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre propozycje zatrudnienia nie wymuszają znajomości języka angielskiego, tymczasem świetnie , żeby w zespole była przynajmniej jedna osoba zatrudniona z komunikatywnym angielskim.
Nadgodziny nie są wykluczone podczas pracy za granicą ale nie gwarantujemy ich ilości.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po uzyskaniu numeru Cpr i uzyskaniu karty podatkowej. W tym okresie otrzymujesz cykliczne. Pełne uposażenie za przepracowane tygodnie na stanowisku Operator koparki, w których wypłacana była zaliczka , dostaniesz przy pierwszej pensji od zdobycia karty podatkowej|. Wynagrodzenie to pozostanie pomniejszone o kwotę wcześniej uzyskanych przedpłat.
Wszystko zależy od propozycji zatrudnienia i rozciągłości umowy. Wszelkie narzędzia pożądane do wykonywania zawodu na wyznaczonym stanowisku są zapewnione .
Każdy pracownik jest ubezpieczony od samego początku rozpoczęcia pracy i ma możliwość ubezpieczyć też swoich najbliższych.
Prócz honorarium , które jest Ci wypłacane, otrzymujesz dodatkowo 12.5% tej kwoty w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Nadto na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za prace w święta i dni niepracujące .
Nieobecności w zawodzie trzeba zawiadamiać pod numerem alarmowym dostarczonym w umowie. Numer telefonu jest aktywny 24h na dzień. Zgłoszenia wypada dokonać wyłącznie przez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są przyjmowane . Chorobę trzeba zgłosić nie później niż pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed organizowanym zainicjowaniem zatrudnienia za granicą na stanowisku Operator koparki.
Jeśli przybywasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć auta rejestrowanego poza Danią. Jeśli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wtedy należy złożyć kwestionariusz o przyzwolenie na poruszanie się autem na zagranicznych rejestracjach w Danii. Wypisany wniosek , wespół z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią pisma rejestracyjnego wypada wysłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest zatrudnionym, które przebywają w Danii jako uczeń ewentualnie w pracy| na jakiś okres.