X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Ogrodnik

Praca za granicą w charakterze ogrodnika jest niewątpliwie bardzo ciekawa i satysfakcjonująca, ale również wymagająca. Jej walorem jest możliwość obcowania z naturą. Myli się jednak ten, kto uważa ją za łatwą. Taka nie jest. Chcąc wykonywać zawód ogrodnika trzeba liczyć się z pracą w różnych miejscach i warunkach atmosferycznych – deszczu, ostrym słońcu czy silnym wietrze. Jeśli jednak dostrzegasz więcej zalet niż wad, lubisz rośliny i potrafisz współpracować z innymi ludźmi, to praca w Danii na stanowisku ogrodnika z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Ciekawa praca na łonie natury

Wśród prac, które będą należały do Twoich obowiązków można wymienić czynności związane z aranżacją różnego typu krajobrazu. Decydując się na pracę w Danii w charakterze ogrodnika będziesz kosił trawę, kopał oraz wykonywał wiele innych zadań z użyciem narzędzi ogrodniczych i małych maszyn. Jednym z Twoich zadań będą też różnego rodzaju prace brukarskie. Przyda się więc dobra kondycja i tężyzna fizyczna.

Warto również podkreślić, że większość prac będziesz wykonywał na świeżym powietrzu, co dla osób lubiących naturę może stanowić niewątpliwą zaletę. Praca za granicą na stanowisku ogrodnika spodoba się osobom, które męczą się monotonią  i wykonywaniem czynności w zamkniętym pomieszczeniu. Możliwość podziwiania wspaniałych,  duńskich krajobrazów zrekompensują Ci wszelkie niedogodności.

Atrakcyjne warunki i wynagrodzenie

Pracując w Danii  jako ogrodnik otrzymasz atrakcyjną stawkę godzinową, dodatki zmianowe oraz świąteczne. Dostaniesz również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge.

Pomożemy Ci w znalezieniu zakwaterowania i transportu na terenie Danii. Zajmiemy się również organizacją wszystkich kwestii formalnych – wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR.

Pracując za granicą będziesz pod opieką polskojęzycznych koordynatorów. Możesz również korzystać z czynnego całą dobę numeru alarmowego.

Ogrodnik

Oferty pracy dla Ogrodnik

Jak zdobyć pracę w Danii jako Ogrodnik

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Ogrodnik, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Ogrodnik.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Ogrodnik.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Ogrodnik, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o pracę . Gwarantujemy Ci też takie samo uposażenie i warunki pracy, jakie mają ludzie zatrudnieni dokładnie w instytucji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Ogrodnik jest terminowa tymczasem jest możliwość przedsięwzięcia dłuższej pracy.
Stawki w Danii w zawodzie Ogrodnik przedstawiane są brutto, zatem nie mamy możliwość odpowiedzieć na to zapytanie. Wynika to ze wielopłaszczyznowego prawa fiskalnego . Kwota podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest wskazywana dla każdego osobno , w stosunku do indywidualnych warunków pracownika (stan cywilny , odległość od punktu zatrudnienia do miejsca stałego pobytu w polskim Państwie itp.)
W standardzie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy zorganizowaniu zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Ogrodnik, które zlokalizowane jest max. 25 km od otoczeni punktu profesji . Lokale są w zasadzie jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Ze względu na zasady dotyczące pandemii, powinno się wziąć ze sobą dodatkowo pościel i ręczniki.
Wspieramy w zaaranżowaniu transportu do Danii oraz z miejsca zamieszkania podczas pracy jako Ogrodnik do zakładu.
Wszystko zależy od oferty wykonywanej pracy i jej okoliczności. Jeśli chodzi o użytkowanie swojego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Ogrodnik możesz liczyć na kompensatę monetarną.
W znacznej części zakładów są zatrudnieni lokalni pracownicy, jednakże zatrudnieni są także obywatele innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Powroty do kraju są zależne od tego czy jest to praca w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy zjazd jest po 6 tygodniach, chyba żeby na etapie rekrutacji zostało ogłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Większość zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre propozycje pracy nie wymuszają znajomości angielskiego, tymczasem dobrze , aby w zespole była przynajmniej jedna osoba pracująca z wyszlifowanym angielskim.
Dodatkowe godziny są możliwe podczas pracy za granicą ale nie gwarantujemy ich liczby.
Uposażenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po wyrobieniu numeru Cpr i otrzymaniu karty podatkowej. W tym okresie otrzymujesz cykliczne. Pełne honorarium za przepracowane tygodnie na stanowisku Ogrodnik, w których wypłacana była zaliczka , uzyskasz przy pierwszej pensji od otrzymania karty podatkowej|. Honorarium to zostanie pomniejszone o sumę wcześniej uzyskanych zaliczek.
Wszystko zależy od oferty pracy i rozciągłości umowy. Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na stanowisku są zadeklarowane.
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od początku rozpoczęcia pracy i ma możliwość zgłosić do ubezpieczania też swoją rodzinę .
Prócz wynagrodzenia , które jest Ci wypłacane, otrzymujesz też 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w dni świąteczne i dni wolne od pracy .
Nieobecności w pracy wypada sygnalizować pod numerem alarmowym dostarczonym w umowie. Numer telefonu jest 24h na dobę . Zgłoszenia wypada dokonać jedynie przez rozmowę telefoniczną, inne formy nie są aprobowane . Chorobę trzeba zgłosić nie później niż pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed planowanym zapoczątkowaniem zatrudnienia za granicą na stanowisku Ogrodnik.
Jeśli przybywasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć auta rejestrowanego poza Danią. Jeśli pobyt przekracza 185 dni wówczas powinno się złożyć kwestionariusz o pozwolenie na przemieszczanie się autem na zagranicznych tablicach w Danii. Wypełniony kwestionariusz, wraz z zapłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią pisma rejestracyjnego wypada wysłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest zatrudnionym, które przebywają w Danii jako uczeń albo w pracy| na jakiś okres.
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej