X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Monter światłowodów

Obecnie światłowody znajdują szerokie zastosowanie w różnych dziedzinach techniki. Wraz z rozwojem technologii, pojawiło się zapotrzebowanie na specjalistów z tej dziedziny, którzy potrafią zainstalować światłowód wszędzie tam, gdzie jest on potrzebny. Nie dziwi więc fakt, że ów zawód, ze względu na wiele zalet cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Wiedza i umiejętności to podstawa

Bycie monterem światłowodów w Danii, jak każdy inny zawód wymaga posiadania pewnych predyspozycji. Ważne jest byś chciał pracować w terenie. Powinieneś też odznaczać się kreatywnością i potrafić samodzielnie podejmować decyzje. Jeżeli posiadasz doskonałe zdolności interpersonalne, umiesz pracować pod presją czasu, a do tego wiesz wszystko na temat zagadnień związanych z tematyką światłowodów, to z pewnością odnajdziesz się w pracy za granicą na stanowisku montera światłowodów. Dodatkowym atutem będzie posiadanie przez Ciebie prawa jazdy kat. B.

Jeśli  więc spełniasz powyższe wymagania i zdecydujesz się na pracę za granicą w charakterze montera światłowodów, będziesz się zajmował budowaniem doziemnych i napowietrznych sieci światłowodowych oraz wykonywaniem instalacji wewnątrz budynków. Wśród Twoich zadań nie zabraknie również czynności związanych z podłączaniem klientów do sieci czy też modernizowania i rozbudowywania sieci światłowodowej. Do Twoich obowiązków naleć będzie również modernizowanie i serwisowanie sieci oraz diagnozowanie i usuwanie awarii.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Jeśli podejmiesz decyzję o rozpoczęciu pracy w Danii na stanowisku montera światłowodów możesz liczyć na atrakcyjną stawkę godzinową oraz dodatkowe premię za nadgodziny czy święta.  Otrzymasz również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge.

Nie musisz się również martwić o kwestie formalne, takie jak zakwaterowanie, transport w Danii czy uzyskanie potrzebnych dokumentów - karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR. We wszystkich kwestiach Ci pomożemy i odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Podczas pracy za granicą możesz również korzystać z opieki polskojęzycznych koordynatorów czy też całodobowego numeru alarmowego.

Monter światłowodów

Oferty pracy dla Monter światłowodów

Jak zdobyć pracę w Danii jako Monter światłowodów

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Monter światłowodów, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Monter światłowodów.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Monter światłowodów.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Monter światłowodów, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o pracę . Zapewniamy Ci też takie samo honorarium i warunki wykonywanej pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni dokładnie w instytucji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Monter światłowodów jest terminowa jednak jest alternatywa przedsięwzięcia dłuższej współpracy.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Monter światłowodów podawane są brutto, więc nie mamy możliwość odpowiedzieć na owo pytanie. Bierze się to ze wielowątkowego prawa skarbowego. Stawka fiskalna przy zatrudnieniu w Danii jest wskazywana dla każdego osobno , w zależności od wyjątkowych okoliczności pracownika (stan społeczny, odległość od adresu zatrudnienia do miejsca stałego przebywania w naszym kraju itp.)
W standardzie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy zorganizowaniu zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Monter światłowodów, które położone jest max. 25 km od miejsca pracy. Lokale są nade wszystko jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Ze względu na zasady dotyczące pandemii, należy wziąć ze sobą też bieliznę pościelową i ręczniki.
Wspieramy w urządzeniu transportu do Danii a także z miejsca zameldowania podczas pracy jako Monter światłowodów do pracy .
Wszystko zależy od propozycji zatrudnienia i jej okoliczności. W wypadku używanie prywatnego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Monter światłowodów możesz liczyć na kompensatę walutową.
W większości firm są zatrudnieni krajowi pracownicy, aczkolwiek zatrudnieni są też mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Powroty do kraju są zależne od tego czy jest to praca w systemie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy powrót odbywa się po 6 tygodniach, chyba żeby w czasie rekrutacji zostało ogłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre propozycje pracy nie wymuszają znajomości angielskiego, jednak świetnie , ażeby w zespole była chociaż jedna osoba z komunikatywnym językiem angielskim.
Nadgodziny nie są wykluczone podczas pracy za granicą ale nie zapewniamy ich konkretnej ilości.
Honorarium wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po otrzymaniu numeru Cpr i zdobyciu karty podatkowej. W tym czasie wypłacane są przedpłaty. Kompletne honorarium za przepracowane tygodnie na stanowisku Monter światłowodów, w których wypłacana była przedpłata, dostaniesz przy pierwszej wypłacie od pozyskania karty podatkowej|. Uposażenie to zostanie potrącone o sumę wcześniej otrzymanych przedpłat.
Kwestia ta zależy od propozycji pracy i rozciągłości umowy. Wszystkie urządzenia potrzebne do wykonywania pracy na wyznaczonym stanowisku są zadeklarowane.
Każdy pracownik jest ubezpieczony od samego początku rozpoczęcia pracy i ma możliwość zgłosić do ubezpieczania również swoich najbliższych.
Prócz uposażenia, które jest Ci wypłacane, akumulujesz także 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Do tego na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w dni świąteczne i dni wolne od pracy .
Absencje w zawodzie trzeba zgłaszać pod numerem alarmowym przekazanym w umowie. Numer telefonu jest czynny 24h na dobę . Zgłoszenia wypada dokonać wyłącznie przez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są akceptowane . Chorobę warto zgłosić najdalej pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed planowanym zapoczątkowaniem zatrudnienia za granicą na stanowisku Monter światłowodów.
Jeżeli przybywasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć samochodu rejestrowanego poza Danią. Jeśli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wtedy należy wypisać wniosek o pozwolenie na przemieszczanie się autem na obcych rejestracjach w Danii. Wypełniony kwestionariusz, wspólnie z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią pisma rejestracyjnego wypada posłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest osobom , które przebywają w Danii jako student ewentualnie w pracy| na jakiś okres.
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej