X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Monter / Spawacz

Chcąc pracować za granicą na stanowisku monter – spawacz warto mierzyć siły na zamiary, bowiem nie jest to zawód dla każdego. Osoby bez doświadczenia nie mają zbyt wielkiej szansy na pracę w tym zawodzie. By zostać monterem – spawaczem należy posiadać liczne kursy czy certyfikaty potwierdzające kwalifikacje. Dodatkowym atutem, który znacznie ułatwi Ci pracę za granicą jest znajomość języka angielskiego. W przypadku tego zawodu nie jest to jednak warunek konieczny. Jeśli jesteś monterem, a nie posiadasz certyfikatu spawalniczego, to możesz go zdobyć po rozpoczęciu pracy w firmie.

Niełatwy, jednakże interesujący zawód

Praca za granicą na stanowisku montera – spawacza nie należy do łatwych, ale wynagrodzenie oraz warunki wiele rekompensują. Zawód ten wymaga bowiem sprawnego oka i dobrej koordynacji ruchowej. Do Twoich obowiązków będzie należało spawanie belek pod hale i mosty metodami 135 i 138 oraz montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny.

Atrakcyjne warunki pracy w oparciu o umowę

Gwarantujemy Ci, że decydując się na podjęcie pracy w Danii, otrzymasz zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. Będą przysługiwały Ci takie same przywileje, jak wszystkim pracownikom tej firmy. Możesz liczyć na atrakcyjna stawkę godzinową, dodatki zmianowe i płatne nadgodziny oraz premię wakacyjną, tzw. Feriepenge.  Pensję będziesz otrzymywał co dwa tygodnie.

Zapewnimy Ci również dopełnienie wszelkich formalności związanych z wyjazdem do Danii - wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR. Możesz również skorzystać z darmowego tygodniowego wyżywienia na stołówce pracowniczej oraz zwrotu kosztów transportu do Danii w wysokości 100 EUR.

Monter / Spawacz

Oferty pracy dla Monter / Spawacz

07.07.2024

Monter - Spawacz 135

Obowiązki: Spawanie belek pod hale i mosty metodami 135; Montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny. Materiał od 10 mm do 40 mm, spoiny do 2 m długości, szerokość od 3 mm do 15 mm.

Lokalizacja: Dania

07.07.2024

Monter - spawacz 135 | Зварювальник-Монтажник

Obowiązki: Spawanie Зварювання балок для ферм та мостів методами 135 та 138 • Збірка елементів на основі технічного креслення. Матеріал від 10 мм до 40 мм, стики до 2 м завдовжки, ширина від 3 мм до 15 мм • Роботи в денну або нічну зміну • Інші роботи, замовлені керівником.

Lokalizacja: Dania

Jak zdobyć pracę w Danii jako Monter / Spawacz

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Monter / Spawacz , załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Monter / Spawacz .

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Monter / Spawacz .

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Monter / Spawacz , numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o pracę . Gwarantujemy Ci dodatkowo identyczne wynagrodzenie i warunki wykonywanej pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w korporacji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Monter / Spawacz jest terminowa aczkolwiek jest alternatywa przedsięwzięcia dłuższej kooperacji.
Kwoty w Danii w zawodzie Monter / Spawacz przedstawiane są brutto, co za tym idzie nie jesteśmy w mocy dać odpowiedzi na owo pytanie. Wynika to ze wieloaspektowego prawa podatkowego . Stawka podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest ustalana dla każdego osobno , w zależności od pojedynczych okoliczności zatrudnionego (stan cywilny , odległość od miejsca profesji do otoczenia stałego przebywania w Polsce itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest umożliwienie pomocy przy organizowaniu zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Monter / Spawacz , które zlokalizowane jest max. 25 km od miejsca pracy. Lokale są głównie jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Zważywszy na zasady dotyczące pandemii, powinno się wziąć ze sobą również pościel i ręczniki.
Wspomagamy w załatwieniu transportu do Danii i z miejsca zameldowania podczas pracy jako Monter / Spawacz do miejsca pracy.
Kwestia ta zależy od oferty pracy i jej warunków. W przypadku używanie prywatnego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Monter / Spawacz możesz liczyć na rekompensatę pieniężną .
W znacznej części kompanii są zatrudnieni lokalni pracownicy, jednakże zatrudnieni są też rezydenci innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do naszego kraju są zależne od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy zjazd jest po 6 tygodniach, chyba że na etapie rekrutacji zostało ogłoszone zamówienie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre oferty pracy nie wymuszają znajomości angielskiego, aczkolwiek świetnie , ażeby w zespole była chociaż jedna osoba pracująca z komunikatywnym językiem angielskim.
Dodatkowo płatne godziny mogą wystąpić podczas pracy za granicą jednak nie zapewniamy ich liczby.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po wyrobieniu numeru Cpr i zdobyciu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są cykliczne. Całe wynagrodzenie za przepracowane okresy na stanowisku Monter / Spawacz , w których wypłacana była zaliczka , uzyskasz przy pierwszej wypłacie od zdobycia karty podatkowej|. Honorarium to pozostanie pomniejszone o sumę wcześniej otrzymanych przedpłat.
Kwestia ta zależy od oferty zatrudnienia i czasu trwania umowy. Wszystkie narzędzia przydatne do wykonywania zawodu na wyznaczonym stanowisku są zapewnione .
Każdy pracownik jest ubezpieczony od pierwszego dnia pracy i może ubezpieczyć także swoich najbliższych.
Prócz honorarium , które jest Ci wypłacane, akumulujesz dodatkowo 12.5% tej sumy w postaci pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Prócz tego na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w święta i dni niepracujące .
Nieobecności w zawodzie wypada zawiadamiać pod numerem alarmowym podanym w umowie. Telefon jest czynny 24h na dzień. Zgłoszenia wypada dokonać jedynie poprzez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są akceptowane . Chorobę trzeba zgłosić najpóźniej pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed organizowanym rozpoczęciem zatrudnienia za granicą na stanowisku Monter / Spawacz .
Jeśli przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć pojazdu zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wtenczas trzeba wypisać kwestionariusz o pozwolenie na poruszanie się autem na zagranicznych rejestracjach w Danii. Wypisany wniosek , wraz z zapłatą 400 Dkk, kopią kontraktu i kopią pisma rejestracyjnego wypada posłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest osobom , które przebywają w Danii jako student albo w pracy| na jakiś czas.