X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Monter - Spawacz 135 / 138

Monter - Spawacz 135 / 138 – praca w Danii

Monter - Spawacz 135 / 138 to zawód bardzo pożądany za granicą. Ze względu na stale rosnące zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży,  cieszy się on coraz większą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż posiada on wiele zalet. Mimo iż praca na tym stanowisku nie jest łatwa, to jednak bardzo ciekawa i zapewniająca atrakcyjne wynagrodzenie. Jeśli więc nie jest Ci obca metoda spawalnicza MAG – 135 czy MAG – 138 oraz konstrukcje stalowe nie mają przed Tobą tajemnic, możesz śmiało aplikować na stanowisko montera – spawacza.

Ciekawa praca za granicą  i możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Pracodawcy poszukujący do swojego zespołu monterów – spawaczy 135/138, szczególną uwagę zwracają na wykształcenie i doświadczenie zawodowe. Stąd też mile widziane są osoby, które ukończyły szkoły o profilu technicznym i posiadają choć kilkuletnie doświadczenie. Jeśli jednak chcesz wyjechać do Danii, by tam rozpocząć swoją ścieżkę zawodową, to nic straconego. Możesz bowiem liczyć na zatrudnienie w charakterze pomocnika montera – spawacza 135/138. Z czasem zdobędziesz pożądane kwalifikacje i ścieżka awansu stanie przed Tobą otworem.

Ważną kwestią podczas pracy na stanowisku montera – spawacza 135/138 jest posiadanie aktualnych uprawnień czy też znajomość elementów konstrukcji stalowych oraz formy ich łączenia oraz wiedza o podstawowym sprzęcie wykorzystywanym przy pracach związanych z montażem konstrukcji stalowych.

Zawód ten wymaga sprawnego oka, dobrej koordynacji ruchowej oraz zdolności manualnych. Do Twoich obowiązków będzie należało spawanie belek pod hale i mosty metodami 135 i 138 oraz montaż elementów w oparciu o rysunek techniczny. Ponadto, dobry fachowiec to osoba zaangażowana w powierzone mu zadania, odpowiedzialna i potrafiąca wyznaczać sobie priorytety i pracować pod presją czasu. Właśnie tacy monterzy – spawacze 135/138 są poszukiwani na rynku pracy.

Zawód montera – spawacza 135/138 to niewątpliwie praca fizyczna, która  pochłania dużo energii oraz wymaga wytrzymałości i  odporności. Jeśli więc cieszysz się dobrym zdrowiem i możesz się pochwalić doskonałą kondycją fizyczną, to owe stanowisko będzie dla Ciebie idealne.

Atrakcyjne warunki pracy w oparciu o duńską umowę

Jeśli posiadasz odpowiednie kwalifikacje i zdecydujesz się na podjęcie pracy w Danii na stanowisku monter – spawacz 135/138 możesz liczyć na atrakcyjną pensję. Gwarantujemy Ci, że otrzymasz stawkę godzinową wraz z wieloma dodatkami i premiami. Warto również podkreślić, że będziesz pracować w oparciu o duńską umowę. Możesz więc korzystać z wielu przysługujących Ci przywilejów. Prócz stabilnego zatrudnienia, możesz liczyć na możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju.

Zatrudnienie w Danii wcale nie musi być stresujące. Pracując jako monter – spawacz 135/138 nie musisz martwić się o zakwaterowanie za granicą czy transport do danego miejsca. Pomożemy Ci w załatwieniu wszystkich, niezbędnych formalności. Podpowiemy też jakie dokumenty zabrać ze sobą i odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Warto również podkreślić, że podczas pobytu w Danii możesz liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna, który również będzie służył Ci radą i pomocą.

Monter - Spawacz 135 / 138

Oferty pracy dla Monter - Spawacz 135 / 138

Jak zdobyć pracę w Danii jako Monter - Spawacz 135 / 138

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Monter - Spawacz 135 / 138 , załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Monter - Spawacz 135 / 138 .

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Monter - Spawacz 135 / 138 .

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Monter - Spawacz 135 / 138 , numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej