X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Malarz przemysłowy

Praca za granicą cieszy się niesłabnącą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż posiada ona wiele zalet.  Coraz więcej firm poszukuje wykwalifikowanych pracowników, mających odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Jeśli więc znasz język angielski w stopniu przynajmniej podstawowym, posiadasz wykształcenie techniczne, udokumentowane doświadczenie oraz odpowiednie certyfikaty – Epoxy lub Norsok M-501, to praca wspaniała praca w Danii stoi przed Tobą otworem.

Wysokie wynagrodzenie  oraz dodatek za pracę w święta i wakacje

Niewątpliwym walorem pracy w Danii na stanowisku malarza przemysłowego jest wysokie wynagrodzenie. Decydując się na wyjazd za granicę możesz być pewien, że zostaniesz zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy, na podstawie duńskiej umowy o pracę.

Pracując w Danii otrzymasz atrakcyjną stawkę godzinową, dodatki zmianowe oraz świąteczne. Dostaniesz również dodatek wakacyjny – tzw. Feriepenge,  który należy się każdej osobie pracującej legalnie w Danii. Jego wysokość to 12,5% kwoty wynagrodzenia brutto pracownika, pomniejszony o podstawowe składki czy podatek.

Pracując na stanowisku malarza przemysłowego Twoja pensja będzie wypłacana co dwa tygodnie, co ułatwi Ci planowanie i zarządzanie budżetem. Warto również podkreślić, że po przepracowaniu tygodnia, przed pierwszą wypłatą otrzymasz gwarantowaną zaliczkę w wysokości 1000 DKK/tydzień. Jeśli tylko będziesz chciał, możesz pracować nadgodziny, za które dostaniesz dodatkowe pieniądze. To od Ciebie zależy, ile ich będzie.

Nie musisz martwić się o kwestie formalne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wyjazd do pracy za granicą, szczególnie ten pierwszy, może być dla Ciebie dużym stresem. Decydując się jednak na pracę w Danii na stanowisku malarza przemysłowego nie musisz się o nic martwić. To my zajmiemy się organizacją wszystkich kwestii formalnych – wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR, który stanowi odpowiednik polskiego nr pesel.

Pracując za granicą będziesz pod opieką polskojęzycznych koordynatorów, który chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na nurtujące pytania. Możesz również korzystać z czynnego całą dobę numeru alarmowego.

Wyjazd do pracy w Danii wiąże się też ze znalezieniem zakwaterowania. W tej kwestii również Ci pomożemy. Znajdziemy dla Ciebie tanie zakwaterowanie i w części je dofinansujemy tak, aby zapewnić Ci dobry start w nowym kraju.

Malarz przemysłowy

Oferty pracy dla Malarz przemysłowy

Jak zdobyć pracę w Danii jako Malarz przemysłowy

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Malarz przemysłowy, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Malarz przemysłowy.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Malarz przemysłowy.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Malarz przemysłowy, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Jest to duńska umowa o wykonywanie pracy. Zapewniamy Ci dodatkowo takie samo uposażenie i warunki pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni dokładnie w kompanii duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Malarz przemysłowy jest na czas określony jednakże jest opcję podjęcia dłuższej kooperacji.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Malarz przemysłowy przedstawiane są brutto, zatem nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na owo pytanie. Wynika to ze bogatego prawa fiskalnego . Stawka skarbowa przy zatrudnieniu w Danii jest wskazywana dla każdego osobno , w stosunku do poszczególnych okoliczności pracobiorcy (stan cywilny , odległość od otoczenia zatrudnienia do miejsca stałego zamieszkania w Polsce itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zaoferowanie pomocy przy zorganizowaniu zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Malarz przemysłowy, które zlokalizowane jest max. 25 km od otoczeni punktu profesji . Pokoje są zwłaszcza jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Ze względu na zasady tyczące się pandemii, wypada wziąć ze sobą też pościel i ręczniki.
Uczestniczymy w zorganizowaniu transportu do Danii i z miejsca zakwaterowania podczas pracy jako Malarz przemysłowy do firmy.
Kwestia ta zależy od propozycji zatrudnienia i jej warunków. W przypadku używanie własnego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Malarz przemysłowy możesz liczyć na zapłatę pieniężną .
W znacznej części instytucji pracują krajowi pracownicy, jednakże zatrudnieni są dodatkowo mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Powroty do kraju zależą od tego czy jest to zatrudnienie w systemie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy zjazd ma miejsce po 6 tygodniach, chyba że w czasie naboru zostało ogłoszone zadysponowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre oferty zatrudnienia nie wymagają znajomości angielskiego, jednakże świetnie , żeby w teamie była chociaż jedna osoba zatrudniona z wyszlifowanym językiem angielskim.
Dodatkowo płatne godziny są możliwe podczas pracy za granicą jednakże nie zapewniamy ich liczby.
Honorarium wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po otrzymaniu numeru Cpr i zdobyciu karty podatkowej. W tym okresie wypłacane są cotygodniowe. Całkowite wynagrodzenie za przepracowane tygodnie na stanowisku Malarz przemysłowy, w których wypłacana była zaliczka , uzyskasz przy początkowej wypłacie od uzyskania karty podatkowej|. Wynagrodzenie to pozostanie potrącone o kwotę wcześniej zdobytych zaliczek.
Kwestia ta zależy od propozycji pracy i rozciągłości umowy. Wszystkie narzędzia pożądane do wykonywania pracy na wyznaczonym stanowisku są zadeklarowane.
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od początku rozpoczęcia pracy i może ubezpieczyć dodatkowo swoich najbliższych.
Prócz wynagrodzenia , które jest Ci wypłacane, gromadzisz również 12.5% tej kwoty w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Ponadto na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w święta i dni niepracujące .
Nieobecności w zawodzie należy sygnalizować pod numerem alarmowym podanym w umowie. Telefon jest aktywny 24h na dobę . Zgłoszenia wypada dokonać jedynie poprzez rozmowę telefoniczną, inne sposoby nie są aprobowane . Chorobę należy zgłosić nie później niż pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym rozpoczęciem pracy za granicą na stanowisku Malarz przemysłowy.
O ile przyjeżdżasz do Danii po raz pierwszy i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć samochodu zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wtenczas wypada złożyć wniosek o przyzwolenie na poruszanie się autem na zagranicznych tablicach w Danii. Wypisany wniosek , razem z zapłatą 400 Dkk, kopią kontraktu i kopią dowodu rejestracyjnego wypada wysłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest zatrudnionym, które przebywają w Danii jako student ewentualnie w pracy| na jakiś okres.