X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Kontroler spawalniczy NDT

Kontroler spawalniczy NDT – praca za granicą

Kontroler spawalniczy NDT, zgodnie z nazwą profesji, jest osobą odpowiadającą za ocenę złącza spawanego, bez naruszenia jego struktury. Warto w tym miejscu podkreślić, że badania NDT pozwalają w łatwy sposób wykryć niezgodności spawalnicze, które znajdują się zarówno na powierzchni spoiny – poprzez badania wizualne VT, badania penetracyjne PT czy badania magnetyczno-proszkowe MT, jak i wewnątrz spoiny -  poprzez badania radiograficzne RT oraz badania ultradźwiękowe UT. Jak więc widać jest to bardzo interesujący, choć niełatwy zawód. Jeśli więc posiadasz odpowiednie predyspozycje oraz uprawnienia i  umiejętności, praca na stanowisku kontrolera spawalniczego NDT będzie dla Ciebie idealna.

Dokładność i precyzja – must have podczas pracy na stanowisku kontrolera spawalniczego NDT

Praca kontrolera spawalniczego NDT jest niezwykle ważna i odpowiedzialna, bowiem dzięki niemu do odbiorców trafiają sprawdzone produkty. Aby wykonywać ów zawód, trzeba się odznaczać odpowiednimi predyspozycjami i umiejętnościami. Podczas wypełniania codziennych obowiązków służbowych kontroler jakości musi wykazać się znajomością wielu procedur. Jeśli więc lubisz przyswajać nową wiedzę, jesteś osobą spostrzegawczą i dokładną, a przy tym potrafisz pracować w skupieniu, to ten zawód będzie dla Ciebie idealny. Powinieneś również posiadać umiejętność czytania rysunku technicznego oraz znać wszelkie normy związane ze spawalnictwem. W tym zawodzie z pewnością wiele się nauczysz, a przy tym będziesz miał możliwość rozwoju zawodowego.

Jeśli zdecydujesz się zostać kontrolerem spawalniczym NDT i pracować w Danii, do Twoich obowiązków należeć będzie monitorowanie i kontrola jakości prac spawalniczych . Będziesz również odpowiedzialny za weryfikowanie spawów i spoin spawalniczych z wykorzystaniem badań NDT. W razie konieczności zajmiesz się asystowaniem spawaczom, wykonującym swoje zadania. Praca kontrolera spawalniczego NDT to również wiele osobistych kontaktów z zewnętrznymi jednostkami nadzoru oraz pisanie sprawozdań z przeprowadzonych kontroli. Jeśli więc relacje z innymi ludźmi nie stanowią dla Ciebie żadnego problemu, sprawdzisz się na tym stanowisku.

Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz ciekawa praca

Decydując się na podjęcie pracy w Danii w charakterze kontrolera spawalniczego NDT możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie. Gwarantujemy Ci, że będziesz zatrudniony na podstawie duńskiej umowy o pracę. Możesz więc liczyć na wysoką stawkę godzinową oraz różnego rodzaju dodatki i premie. Ogromną zaletą pracy w Danii na stanowisku kontrolera spawalniczego NDT jest prócz pewnego zatrudnienia również możliwość rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji.

Nie musisz też martwić się o transport czy zakwaterowanie w Danii. Pomożemy Ci w dopełnieniu wszystkich formalności związanych z wyjazdem za granicę oraz skompletowaniu potrzebnej dokumentacji. Chętnie odpowiemy także na wszystkie nurtujące Cię pytania i rozwiejemy wątpliwości, związanych z pracą za granicą. Podczas pobytu w Danii możesz również liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna.

Kontroler spawalniczy NDT

Oferty pracy dla Kontroler spawalniczy NDT

Jak zdobyć pracę w Danii jako Kontroler spawalniczy NDT

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Kontroler spawalniczy NDT, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Kontroler spawalniczy NDT.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Kontroler spawalniczy NDT.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Kontroler spawalniczy NDT, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej