X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Kierownik monterów/ spawaczy

Kierownik monterów/ spawaczy – praca za granicą

Praca w Danii na stanowisku kierownika monterów – spawaczy to ciekawe, ale jednocześnie odpowiedzialne zajęcie. Jeśli więc nie posiadasz doświadczenia w tym zawodzie, nie byłeś zatrudniony w firmach przemysłowych i nie potrafisz nadzorować pracy innych osób, to raczej nie sprawdzisz się w takim zawodzie. By zostać kierownikiem monterów/ spawaczy trzeba posiadać liczne kursy czy certyfikaty potwierdzające kwalifikacje. Dodatkowym atutem, który znacznie ułatwi Ci pracę za granicą jest znajomość języka. Bez tej umiejętności trudno będzie Ci się porozumieć z brygadą. Jeśli więc spełniasz wszelkie wymagania, a przede wszystkim jesteś zainteresowany pracą w Danii, śmiało możesz aplikować na stanowisko kierownika monterów/spawaczy. Na pewno nie będziesz żałował swojej decyzji.

Kierownik monterów/ spawaczy – ciekawy, choć niełatwy zawód

Szybki rozwój gospodarki, a co za tym idzie powstawanie nowych firm i miejsc pracy sprawia, że zapotrzebowanie na osoby piastujące stanowiska kierownicze rośnie. Warto jednak zdać sobie sprawę, że bycie kierownikiem i nadzorowanie innych pracowników nie jest łatwym zajęciem i wymaga posiadania odpowiednich predyspozycji. Nie każda bowiem osoba sprawdzi się na tym stanowisku. Trzeba spełnić pewne określone kryteria związane z edukacją, doświadczeniem zawodowym, kwalifikacjami, kompetencjami czy w końcu predyspozycjami osobowościowymi.

Zawód ten prócz posiadania odpowiednich uprawnień i certyfikatów spawalniczych, wymaga spostrzegawczości oraz samodzielności. Oprócz tej ważnej umiejętności kierownik monterów/spawaczy powinien być osobą samodzielną, zdyscyplinowaną i umieć dowodzić swoim zespołem. Jeśli łatwo nawiązujesz relacje z innymi ludźmi, potrafisz zażegnywać konflikty, jesteś osobą empatyczną, a przy tym sprawiedliwą i potrafiącą egzekwować od innych wykonanie zadań, to śmiało możesz zostać kierownikiem monterów/spawaczy.

Do Twoich zadań będzie należało nadzorowanie pracy monterów/spawaczy, pracujących przy dużych konstrukcjach stalowych pod mosty i hale produkcyjne. W tym zawodzie nie zabraknie też pracy pod presją czasu, stąd też powinieneś potrafić szybko reagować i podejmować decyzje.

Interesująca oferta pracy oraz atrakcyjna pensja

Wyjazd do pracy za granicę dla wielu osób bywa bardzo stresujący. I wcale nie dziwi ów fakt, szczególnie, gdy podejmujesz takie wyzwanie po raz pierwszy. By zaoszczędzić Ci niepotrzebnych nerwów, zajmiemy się całą organizacją Twojego wyjazdu.

Decydując się więc na pracę w Danii na stanowisku kierownika monterów/ spawaczy nie musisz się martwić o transport czy zakwaterowanie w tym kraju. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich, potrzebnych formalności oraz skompletowaniu wszystkich dokumentów. Możesz również liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna, który odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Niewątpliwą zaletą pracy w Danii na stanowisku kierownika monterów/spawaczy jest atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę, która zagwarantuje Ci możliwość skorzystania z wielu przywilejów oraz dodatków.

 

To my zajmiemy się organizacją wszystkich kwestii formalnych – wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR, który stanowi odpowiednik polskiego nr pesel.

Pracując za granicą będziesz pod opieką polskojęzycznych koordynatorów, który chętnie Ci pomogą i odpowiedzą na nurtujące pytania. Możesz również korzystać z czynnego całą dobę numeru alarmowego. 

Wyjazd do pracy w Danii wiąże się też ze znalezieniem zakwaterowania. W tej kwestii również Ci pomożemy. Znajdziemy dla Ciebie tanie zakwaterowanie i w części je dofinansujemy tak, aby zapewnić Ci dobry start w nowym kraju.

Kierownik monterów/ spawaczy

Oferty pracy dla Kierownik monterów/ spawaczy

Jak zdobyć pracę w Danii jako Kierownik monterów/ spawaczy

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Kierownik monterów/ spawaczy , załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Kierownik monterów/ spawaczy .

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Kierownik monterów/ spawaczy .

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Kierownik monterów/ spawaczy , numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej