X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Elektryk

Elektryk – praca za granicą

Wbrew panującym powszechnie opiniom, praca elektryka to nie tylko montowanie gniazdek w ścianie czy likwidowanie awarii sieci elektrycznych. Dlatego też, jeśli zdecydujesz się na wykonywanie tego zawodu w Danii, będziesz mieć o wiele więcej możliwości rozwoju oraz doskonalenia nabytych już umiejętności. Coraz więcej firm poszukuje wykwalifikowanych pracowników na stanowisko elektryka, dlatego też nie będziesz miał problemu ze znalezieniem interesującej oferty. Jeśli więc spełniasz wszelkie wymagania, a praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu, możesz już dziś zacząć przygotowania do wyjazdu za granicę. Dania stoi przed Tobą otworem.

Elektryk - ciekawa i rozwijająca praca, wymagająca odpowiednich predyspozycji i umiejętności

Ze względu na dynamiczny rozwój mechanizacji i komputeryzacji w wielu zagranicznych firmach i zakładach pracy, możesz liczyć na atrakcyjne warunki pracy na stanowisku elektryka. Jeśli jesteś osobą ambitną, charakteryzuje Cię doskonała organizacja pracy, a przy tym masz ambitne plany na przyszłość, to ten zawód jest dla Ciebie stworzony. Możesz liczyć nie tylko na stabilne zatrudnienie, ale także możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Praca elektryka w Danii wiąże się z wykonywaniem czynności związanych z prądem i funkcjonowaniem urządzeń i maszyn elektrycznych. Do Twoich obowiązków należeć będzie tworzenie instalacji elektrycznych – zakładanie korytek kablowych, przepustów pvc czy  puszek łączeniowych. Będziesz również czuwał nad ich prawidłowym działaniem.

Dobry elektryk wykazuje się dokładnością i precyzją .Dodatkowym atutem jest znajomość czytania rysunku technicznego czy umiejętność posługiwania się elektronarzędziami. W przypadku prac z liniami energetycznymi wymagane jest posiadanie uprawnień do prac na wysokościach. Lęk wysokości w wielu przypadkach będzie Cię więc dyskwalifikował. Osoba na tym stanowisku powinna też charakteryzować się uzdolnieniami technicznymi oraz  mieć wyobraźnią przestrzenną i posiadać umiejętność pracy pod presją czasu. Wielokrotnie przecież awaria prądu czy jakiejś maszyny elektrycznej uniemożliwia pracę całego zakładu.

Atrakcyjne wynagrodzenie to tylko jedna z zalet pracy w Danii

Niewątpliwym walorem pracy w Danii na stanowisku elektryka  jest wysokie wynagrodzenie. Decydując się na wyjazd za granicę możesz mieć pewność, że zostaniesz zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy, na podstawie duńskiej umowy o pracę. Będziesz więc korzystał z wszystkich przywilejów, jakie oferuje to stanowisko. Jeśli nie posiadasz wszystkich potrzebnych uprawnień, bądź Twój staż pracy jest niewielki, możesz rozpocząć swoją ścieżkę zawodową od stanowiska pomocnika elektryka. W ten sposób wiele się nauczysz oraz zdobędziesz cenne doświadczenie, które z pewnością przyda Ci się w późniejszej pracy na samodzielnym stanowisku elektryka.

Decydując się na wyjazd do pracy w Danii, nie musisz się martwić o zakwaterowanie w tym kraju czy też transport. Pomożemy Ci bowiem w załatwieniu wszystkich spraw związanych z pracą za granicą oraz pomożemy w skompletowaniu potrzebnych dokumentów. Możesz również liczyć na naszą pomoc podczas Twojego pobytu w Danii.

Elektryk

Oferty pracy dla Elektryk

28.02.2024

Elektryk

Elektryk

28.02.2024

Obowiązki: Serwis i konserwacja maszyn przemysłowych; Montaż i naprawa instalacji elektrycznych

Lokalizacja: Dania

Jak zdobyć pracę w Danii jako Elektryk

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Elektryk, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Elektryk.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Elektryk.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Elektryk, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.