X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Elektromechanik

Elektromechanik – praca w Danii

Praca za granicą na stanowisku elektromechanika od wielu już lat cieszy się niesłabnącą popularnością. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż ten specjalista nie tylko zajmuje się elektryką w samochodach, ale również zna się na innych urządzeniach elektrycznych. Stanowisko elektromechanika jest więc doskonałym połączeniem dwóch, pokrewnych sobie zawodów – mechanika oraz elektryka. Jeśli więc interesujesz się motoryzacją, a przy tym nie są Ci obce zagadnienia związane z elektryką, to zawód elektromechanika, bądź elektryka samochodowego będzie dla Ciebie strzałem w dziesiątkę.

Pasja i chęć rozwoju osobistego z pewnością ułatwią Ci pracę na stanowisku elektromechanika/ elektryka samochodowego

Elektromechanik samochodowy to osoba wykonująca przeglądy stanu technicznego instalacji elektrycznej oraz podzespołów, znajdujących się w pojazdach. Do zadań elektryka samochodowego należy też usuwanie istniejących usterek oraz montaż i demontaż elementów instalacji elektrycznej.

We współczesnych pojazdach nie brakuje urządzeń elektrycznych, które się zużywają, bądź ulegają awariom, stąd też wykonując ten zawód z pewnością nie będziesz narzekał na brak pracy. Z pewnością do Twoich codziennych obowiązków należeć będzie instalacja okablowania, świateł, przekaźników oraz innych elementów elektrycznych, których nie brakuje w samochodach dostawczych.  Będziesz również montował w pojazdach podnośniki, żurawie, wywrotki czy dźwigi. Wśród powierzonych Ci zadań nie zabraknie też instalowania kamer, GPS czy innych podzespołów. Zajmiesz się również wykonywaniem konstrukcji zabudowy pojazdów oraz dostosowywaniem jej do indywidualnych wytycznych klientów.

Pracując za granicą na stanowisku elektryka samochodowego do Twoich zadań będzie również należało przewijanie silników elektrycznych i generatorów, regenerowanie silników czy też uzbrojenie ich do innego napięcia, bądź częstotliwości. Będziesz też świadczył różnego rodzaju usługi elektromechaniczne.

Decydując się na pracę w Danii na stanowisku elektromechanika powinieneś posiadać pewne predyspozycje, które znacznie ułatwią Ci wykonywanie tego zawodu. Ważne, byś był osobą dokładną oraz sumienną. Z pewnością w tej pracy przyda się również kreatywność, spostrzegawczość oraz umiejętność pracy pod presją czasu. Czasem bowiem będziesz musiał szybko zlokalizować usterkę i ją naprawić. Bycie elektrykiem samochodowym to niejednokrotnie praca w trudnych warunkach, stąd też z pewnością dobra kondycja fizyczna będzie dodatkowym atutem. By móc sprostać wymaganiom szefa, przyda Ci się także umiejętność czytania rysunków technicznych czy prawo jazdy kat. B.

Atrakcyjne zarobki i możliwość zdobycia doświadczenia, to nie wszystko

Decydując się na wyjazd do Danii i podjęcie pracy jako elektromechanik nie musisz martwić się o zarobki. Otrzymasz naprawdę atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności. Będzie Ci też przysługiwać premia czy różnego rodzaju dodatki godzinowe. Podstawę Twojego zatrudnienia stanowić będzie duńska umowa o pracę. Możesz więc liczyć na takie same przywileje, z jakich korzystają Duńczycy.

Niewątpliwą zaletą pracy za granicą na stanowisku elektromechanika jest możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju. Jeśli tylko interesuje Cię taka branża, to praca jako elektryk samochodowy.

Oferty pracy dla Elektromechanik

19.02.2024

Elektromechanik – naprawy i przewijanie  silników elektrycznych

Obowiązki: Naprawa i przewijanie silników elektrycznych AC,DC i generatorów do 1,5-MW: silniki prądu przemiennego i stałego, generatory, serwomotory, silniki 2-biegowe, silniki pomp i wentylacyjne, silniki z hamulcem; Regeneracja silników 2-Hanstighed

Lokalizacja: Brabrand, Dania

Jak zdobyć pracę w Danii jako Elektromechanik

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Elektromechanik, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Elektromechanik.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Elektromechanik.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Elektromechanik, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.