X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Dekarz

W obecnych czasach dekarz to rzemieślnik, zajmujący  się pokrywaniem dachu, jego naprawą oraz montażem orynnowania. Niejednokrotnie wykonuje też czynności ciesielskie. Ostatnio z roku na rok staje się zawodem coraz bardziej popularnym, również za granicą, a przy tym deficytowym. Jeśli więc posiadasz doświadczenie w wykonywaniu prac dekarskich, dobrze znasz język angielski i choć trochę niemiecki, posiadasz prawo jazdy kat. B oraz możesz poszczycić się certyfikatem bezpieczeństwa pożarowego, to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaczął pracować w Danii na stanowisku dekarza.

Pasja i profesjonalizm

Na podkreślenie zasługuje fakt, iż praca za granicą na stanowisku dekarza wymaga doskonałego refleksu, zdolności manualnych i wyobraźni przestrzennej. Trzeba również posiadać dobrą kondycję fizyczną i zdrowie, gdyż czynności dekarskie wykonywane są na świeżym powietrzu, w różnych warunkach atmosferycznych.

Jeśli zdecydujesz się na wyjazd do Danii będziesz pracował w firmie mającej doświadczenie w różnego rodzaju pracach dekarskich, a także w obróbce blach. Wśród Twoich obowiązków można wymienić  zgrzewanie (spawanie) asfaltowych pokryć dachowych. Będziesz również pracował na wysokości, przy dachach płaskich oraz pochyłych.

Atrakcyjne warunki pracy za granicą

Praca w Danii  na stanowisku dekarza ma wiele zalet, wśród których wymienić można wysokie wynagrodzenie.  Decydując się na wyjazd za granicę  otrzymasz zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę. Podpiszesz ją jeszcze w Polsce. Zapewni Ci ona ubezpieczenie już od pierwszego dnia pracy za granicą na stanowisku dekarza. Będziesz pracował w systemie rotacyjnym, a do dyspozycji dostaniesz służbowy samochód. Wypłatę będziesz dostawał co dwa tygodnie.

Zajmiemy się także  dopełnieniem wszystkich formalności,  związanych z wyjazdem do Danii  wyrobieniem karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR.

Dekarz

Oferty pracy dla Dekarz

Jak zdobyć pracę w Danii jako Dekarz

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Dekarz, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Dekarz.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Dekarz.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Dekarz, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o pracę . Oferujemy Ci też takie samo uposażenie i warunki wykonywanej pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w korporacji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Dekarz jest na czas określony jednak jest możliwość podjęcia dłuższej współpracy.
Stawki w Danii w zawodzie Dekarz podawane są brutto, więc nie mamy możliwość odpowiedzieć na to pytanie. Bierze się to ze bogatego prawa fiskalnego . Kwota fiskalna przy zatrudnieniu w Danii jest podawana indywidualnie , w stosunku do wyjątkowych warunków pracownika (stan cywilny , odległość od otoczenia pracy do miejsca stałego pobytu w tym państwie itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zaoferowanie pomocy przy organizacji zameldowania na czas zatrudnienia w Danii jako Dekarz, które zlokalizowane jest max. 25 km od otoczeni punktu zakładu pracy. Pokoje są zwłaszcza jedno i dwuosobowe z dostępem do Wi - fi. Biorąc pod uwagę normy dotyczące pandemii, wypada wziąć ze sobą też bieliznę pościelową i ręczniki.
Udzielamy się w zaaranżowaniu transportu do Danii a także z miejsca zakwaterowania podczas pracy jako Dekarz do firmy.
Wiele zależy od oferty zatrudnienia i jej okoliczności. W przypadku używanie własnego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Dekarz możesz liczyć na kompensatę pieniężną .
W większości zakładów są zatrudnieni lokalni pracownicy, tymczasem zatrudnieni są również rezydenci innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do kraju są zależne od tego czy jest to zatrudnienie w systemie rotacyjnym. Jeśli nie, to pierwszy powrót odbywa się po 6 tygodniach, chyba że w czasie naboru pozostało ogłoszone zapotrzebowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre oferty pracy nie wymuszają znajomości języka angielskiego, jednakże świetnie , aby w teamie była choć jedna osoba z wyszlifowanym angielskim.
Dodatkowo płatne godziny mogą wystąpić podczas pracy za granicą jednak nie zapewniamy ich konkretnej liczby.
Uposażenie wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po wyrobieniu numeru Cpr i zdobyciu karty podatkowej. W tym okresie otrzymujesz przedpłaty. Całe honorarium za okresy pracy na stanowisku Dekarz, w których wypłacana była przedpłata, dostaniesz przy początkowej pensji od uzyskania karty podatkowej|. Wynagrodzenie to zostanie potrącone o sumę wcześniej osiągniętych przedpłat.
Kwestia ta zależy od oferty pracy i rozciągłości umowy. Wszystkie urządzenia potrzebne do wykonywania pracy na wyznaczonym stanowisku są zapewnione .
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od pierwszego dnia rozpoczęcia pracy i ma możliwość ubezpieczyć też swoich najbliższych.
Oprócz honorarium , które jest Ci wypłacane, dostajesz również 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przeznaczonych na urlop (Feriepenge). Do tego na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za prace w dni świąteczne i dni wolne od pracy .
Absencje w zawodzie należy sygnalizować pod numerem alarmowym dostarczonym w umowie. Numer telefonu jest 24h na dobę . Zgłoszenia wypada dokonać tylko i wyłącznie przez rozmowę telefoniczną, inne formy nie są akceptowane . Chorobę należy zgłosić najpóźniej pierwszego dnia absencji co 1 godzinę przed planowanym zapoczątkowaniem zatrudnienia za granicą na stanowisku Dekarz.
Jeżeli przyjeżdżasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć auta zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt przekracza 185 dni wtenczas trzeba złożyć kwestionariusz o przyzwolenie na poruszanie się autem na obcych rejestracjach w Danii. Wypisany wniosek , razem z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią dowodu rejestracyjnego należy wysłać do Skat. Pozwolenie przyznawane jest osobom , przebywającym w Danii jako uczeń ewentualnie w pracy| na jakiś czas.
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej