X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Brukarz

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na podjęcie pracy za granicą na stanowisku dekarza. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż ten  zawód mimo iż nie należy do łatwych, posiada wiele zalet. Jeśli więc posiadasz doświadczenie na tym stanowisku, możesz pochwalić się znajomością języka angielskiego, choć w stopniu komunikatywnym i chcesz pracować w Danii, to nie czekaj dłużej, tylko zgłoś się do nas.

Ciekawa praca zespołowa

Praca za granicą na stanowisku brukarza odbywa się na wolnym powietrzu, często przy zmiennych warunkach atmosferycznych. Wymaga częstego schylania się, a nawet poruszania się na kolanach. Przyda się więc siła fizyczna, kondycja i wytrzymałość organizmu oraz dobra koordynacja wzrokowo-ruchowej.

Pracując w Danii na stanowisku brukarza będziesz posługiwać się narzędziami ręcznymi, różnego typu oraz urządzeniami mechanicznymi. Stąd też przydadzą Ci się pewne zdolności manualne.

Praca w zawodzie brukarza ma charakter zespołowy. Bardzo często grupy robotników tworzą tzw. brygady. W związku z tym wymagana jest umiejętność współpracy. Jeśli więc lubisz pracę z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontakty, to z pewnością sprawdzisz się w tym zawodzie.

Atrakcyjne warunki pracy

Możesz być pewien, że decydując się na podjęcie pracy w Danii na stanowisku dekarza będziesz zatrudniony na podstawie duńskiej umowy o pracę. Możesz więc korzystać z takich samych przywilejów, jak wszyscy pracownicy tej firmy. Dostaniesz również atrakcyjną stawkę godzinową, dodatki zmianowe i płatne nadgodziny oraz premię wakacyjną, tzw. Feriepenge. Pensję będziesz otrzymywał co dwa tygodnie, co znacznie ułatwi Ci planowanie budżetu.

Nie musisz się również martwić o formalności związane z wyjazdem do Danii. Pomożemy Ci w otrzymaniu karty podatkowej, karty zdrowotnej czy duńskiego numeru personalnego CPR. Znajdziemy dla Ciebie tanie zakwaterowanie i w części je dofinansujemy tak, aby zapewnić Ci dobry start w nowym kraju.

Brukarz

Oferty pracy dla Brukarz

Jak zdobyć pracę w Danii jako Brukarz

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Brukarz, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Brukarz.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Brukarz.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Brukarz, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o pracę . Zapewniamy Ci również takie samo honorarium i warunki wykonywanej pracy, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w instytucji duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Brukarz jest na czas określony ale jest opcję podjęcia dłuższej kooperacji.
Cenniki płac w Danii w zawodzie Brukarz podawane są brutto, co za tym idzie nie mamy możliwość odpowiedzieć na owo pytanie. Wynika to ze złożonego prawa skarbowego. Stawka podatkowa przy zatrudnieniu w Danii jest ustalana indywidualnie , na tle wyjątkowych warunków pracobiorcy (stan społeczny, odległość od adresu pracy do miejsca stałego zamieszkania w kraju nad Wisłą itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zapewnienie pomocy przy organizacji zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Brukarz, które położone jest max. 25 km od miejsca firmy. Lokale są zwłaszcza jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Zważywszy na przepisy dotyczące pandemii, trzeba zabrać ze sobą dodatkowo pościel i ręczniki.
Angażujemy się w zgotowaniu transportu do Danii i z miejsca zakwaterowania podczas pracy jako Brukarz do zakładu.
Kwestia ta zależy od propozycji wykonywanej pracy i jej warunków. W wypadku wykorzystywanie własnego auta podczas zatrudnienia w Danii jako Brukarz możesz liczyć na kompensatę finansową .
W większości instytucji mają posadę lokalni pracownicy, aczkolwiek zatrudnieni są również mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do Polski zależą od tego czy jest to zatrudnienie w układzie rotacyjnym. Jeżeli nie, to pierwszy powrót jest po 6 tygodniach, chyba żeby w czasie naboru zostało zgłoszone zadysponowanie na wcześniejsze dni wolne.
Większość zależy od oferty pracy w Danii, na którą aplikujesz . Niektóre oferty zatrudnienia nie wymagają znajomości języka angielskiego, jednak świetnie , ażeby w teamie była przynajmniej jedna osoba pracująca z wyszlifowanym angielskim.
Nadgodziny są możliwe podczas pracy za granicą ale nie zapewniamy ich liczby.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie odpowiednio z umową duńską, którą zawierasz przy zatrudnieniu za granicą.
Po otrzymaniu numeru Cpr i uzyskaniu karty podatkowej. W tym czasie otrzymujesz cotygodniowe. Pełne honorarium za okresy pracy na stanowisku Brukarz, w których wypłacana była zaliczka , pozyskasz przy pierwszej pensji od otrzymania karty podatkowej|. Wynagrodzenie to pozostanie potrącone o sumę wcześniej osiągniętych zaliczek.
Kwestia ta zależy od oferty pracy i rozciągłości umowy. Wszelkie narzędzia konieczne do wykonywania zawodu na wyznaczonym stanowisku są zapewnione .
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od początku rozpoczęcia pracy i ma możliwość zgłosić do ubezpieczania też swoją rodzinę .
Prócz uposażenia, które jest Ci wypłacane, gromadzisz również 12.5% tej sumy w formie pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Do tego na Twoim koncie odkłada się 5% Twoich zarobków jako tzw. dodatek za wykonywanie zawodu w święta i dni niepracujące .
Absencje w zawodzie trzeba sygnalizować pod numerem alarmowym podanym w umowie. Telefon jest aktywny 24h na dobę . Zgłoszenia powinno się dokonać tylko i wyłącznie przez rozmowę telefoniczną, inne formy nie są akceptowane . Chorobę warto zgłosić najdalej pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed organizowanym rozpoczęciem pracy za granicą na stanowisku Brukarz.
Jeżeli przyjeżdżasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie jest dłuższy niż 185 dni, możesz użyć samochodu zarejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wtedy wypada złożyć wniosek o przyzwolenie na poruszanie się autem na zagranicznych rejestracjach w Danii. Wypisany kwestionariusz, wespół z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią pisma rejestracyjnego powinno się wysłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest osobom , przebywającym w Danii jako student względnie w pracy| na jakiś czas.
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej