X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

mnóstwo osób staje przed wyborem okien, które stanowią niezbędny element konstrukcyjny lokalu

Oknoprojekt to dynamicznie rozwijająca się firma, od kilkunastu lat związana z branżą stolarki otworowej. Charakteryzuje nas fachowe podejście oraz wiedza branżowa i doświadczenie - zarówno na płaszczyźnie produkcji, jak i sprzedaży czy montażu. Zdobyliśmy je współdziałając z renomowanymi producentami stolarki okiennej i drzwiowej oraz robiąc specjalistyczny montaż – zarówno dla firm rodzimych, jak i zachodnich.

Praca w dziedzinie budowlanej daje nam wielką satysfakcję, stąd też ciągle się kształcimy, uczestnicząc w szkoleniach czy biorąc udział w targach branżowych. Wszystkie te działania po to, by móc zasugerować naszym Kontrahentom najnowocześniejsze rozwiązania. Chcemy dawać w Wasze ręce najlepsze  produkty, które posłużą  latami i stworzą ciepły i przytulny klimat w ich domu, biurze czy lokalach użyteczności publicznej.

Specjalizujemy się w stolarce otworowej, ale w naszym asortymencie nie zabrakło także   montowania bram i fasad. Na życzenie Klientów tworzymy i montujemy także specjalistyczną stolarkę otworową. Zaufało nam już wielu zadowolonych Klientów – zarówno firm, jak i Klientów indywidualnych. Dlaczego więc Ty nie mógłbyś należeć do tego wspaniałego grona?

 

Oknoprojekt – profesjonaliści, którzy służą pomocą  podczas doboru stolarki otworowej

Budując lub remontując dom, mieszkanie czy inny budynek użytkowy mnóstwo osób staje przed wyborem okien, które stanowią niezbędny  element konstrukcyjny lokalu. Na pozór  wydawać by się mogło, że taka czynność jest  kwestią czysto techniczną, nie łączącą się  z projektowaniem wnętrz. A jednak tak nie jest! Okna bowiem nie tylko tworzą klimat wnętrza, dodając do niego właściwą ilość światła bądź też zabezpieczając  pomieszczenie przed działaniem czynników zewnętrznych  - wiatrem, deszczem czy mrozem. Ich wybór ma ogromny wpływ na końcowy styl naszego domu, mieszkania czy innego gmachu.

Stolarka okienna może więc uwypuklić zalety każdego pomieszczenia, ale nieodpowiednio dopasowana sprawi, że nie będzie ono prezentowało się zbyt dobrze. Warto więc przy kupnie okien wziąć pod uwagę nie tylko na ich trwałość i funkcjonalność, ale również na wygląd zewnętrzny i rodzaj wykonania. Połączenie tych właśnie elementów sprawi, że wybierzemy produkt idealnie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb i sprawi, że stanie się on prawdziwym oknem na świat.

Naszym odbiorcom oferujemy wykonane z najlepszych surowców i odporne na działanie niekorzystnych czynników okna, drzwi oraz rolety i przesłony okienne, które dodadzą do każdego pomieszczenia przytulny klimat i sprawią, że będzie ono nie tylko gustowne, ale także użyteczne. Produkty, które można znaleźć  w ofercie Oknoprojekt są wytrzymałe na uszkodzenia – zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. A poza tym charakteryzują się atrakcyjną ceną!

Zobacz koniecznie: Oferta drzwi wejściowych

Montowanie stolarki okienno – drzwiowej oraz obsługa inwestycji tylko z Oknoprojekt!

Specjaliści z Oknoprojekt doskonale wiedzą, że kupno nowoczesnej stolarki drzwiowej czy okiennej stanowi nie lada wyzwanie, jednak na tym cały proces wymiany okien czy drzwi się nie kończy. Jeszcze ważniejszy  jest bowiem właściwy montaż, od którego zależy czy stolarka będzie spełniać swe funkcje. Warto więc powierzyć zadanie montażu i obsługi projektu naszym specjalistom z Oknoprojekt, gdyż tylko wtedy będziesz pewien, że wszystko zostanie prawidłowo  wykonane. Odpowiednio osadzone okna, drzwi czy fasady dają gwarancję szczelności i bezpieczeństwa ich użytkowania. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że tylko dobrze przeprowadzone czynności montażowe zapewnią bezusterkowe działanie stolarki okiennej i drzwiowej przez długi czas.

Dlatego  też już na początku podaj swoje oczekiwania i przedyskutuj je z fachowcami budowlanymi, gdyż różnorodność produktów i wielość rozwiązań powoduje, że niejednokrotnie Twoje plany będą inne niż oczekiwania. W czasie naszych konsultacji z klientem skrupulatnie  przedstawiamy wszelkie procedury związane z wymianą stolarki okiennej i drzwiowej, pomagamy wybrać produkt najlepiej dostosowany do jego indywidualnych oczekiwań oraz rozwiewamy wszelkie jego wątpliwości. W czasie wymiany i montażu stolarki zależy nam bowiem na doborze właściwych parametrów montowanych systemów okiennych, drzwiowych czy przesłonowych oraz zastosowaniu najlepszej technologii montażu.

Wybierając współpracę z Oknoprojekt masz pewność, że zapewnimy Ci profesjonalną obsługę - od pomocy w doborze stosownej stolarki po precyzyjny pomiar i profesjonalny montaż oraz usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. Stawiamy przy tym na najwyższą jakość, zarówno usług jak i oferowanych produktów.

 

Wymiana stolarki okienno – drzwiowej – na co zwracać uwagę?

Powodów wymiany stolarki może być wiele – od awarii mechanicznych, przez zużywanie się surowca po nieelegancki wygląd, czy chęć zmniejszenia rachunków za ogrzewanie. Pracę tę należy jednak dobrze przygotować. Warto bowiem podkreślić, że decydując się na wymianę stolarki powinieneś pamiętać o wyborze produktów cechujących  się właściwymi parametrami. Nie każda osoba orientuje się, że odpowiednio dobrana szyba, rodzaj okuć czy nawiewników ma duży wpływ na komfort używania systemów okiennych, a w wielu przypadkach daje bezpieczeństwo – Tobie, Twojej rodzinie czy pracownikom. Warto też ochronić pomieszczenia przed uszkodzeniami  i zabrudzeniem. I co bardzo ważne cały montaż stolarki powinien być zgodny zarówno z zaleceniami producenta, {ekipy montującej| montażystów| ekipy montażystów, jak i klienta.

Stosowane przez Oknoprojekt techniki montażowe zapewniają komfort i poczucie bezpieczeństwa. Montujemy stolarkę okienno – fasadową w obiektach budownictwa wielkopowierzchniowego i przemysłowego, takich  jak hale czy galerie handlowe. Możemy się poszczycić dużym gronem zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i w Niemczech, Holandii czy Belgii. Montaż wykonujemy wedle dyrektyw  ITB lub właściwych dla danego kraju, stosując normy RAL-Montage.

Przed stale rozwijającą się i poszukującą nowoczesnych rozwiązań firmą Oknoprojekt stosowanie zasad tzw. szczelnego montażu nie jest żadną tajemnicą. Wybieramy bowiem  produkty o najlepszej  izolacji termicznej, przeciwdziałając tym samym zużyciu energii nawet o 80%. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż odpowiednio  dobrany profil zabudowy okiennej jest nie tylko bardzo użyteczny, ale również idealnie   łączy się z fasadą budynku i jego wnętrzem. Dzięki ogromnemu doświadczeniu możemy zasugerować Ci najlepsze rozwiązania, idealnie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Już dziś zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy!