X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Projekty i aranżacja Twojego mieszkania

Pracownia Projektowa Innerium – doświadczenie i wiedza, która nas charakteryzuje

Pracownia Projektowa Innerium jest spółką z wieloletnim stażem w obrębie projektowania wnętrz i kompleksowej realizacji projektów. Od przeszło dziesięciu lat realizuje projekty dotyczące zarówno wykończenia, jak i wyjątkowej aranżacji wnętrz naszych użytkowników.

Planowanie i aranżowanie to nie koniec naszej propozycji. Specjalizujemy się też w wykańczaniu mieszkań pod klucz, kompleksowych remontach, a ponadto wykończeniach, aranżacji i organizacji przestrzeni biurowych, obiektów noclegowych, jak hotele czy pensjonaty, gabinetów medycznych, kosmetycznych i innych. Wyróżnia nas różnorodność w obszarze projektów, których się podejmujemy, a ponadto obszerna oferta, dzięki kompleksowości oferowanych przez nas usług zdobyliśmy zaufanie i pochlebne opinie klientów. Szczegóły wykonanych autorskich realizacji można zobaczyć w zakładce „Projekty”, czy też „Realizacje”, gdzie zawarte są  fotografie  zakończonych już projektów wnętrz.

Zespół Pracowni Projektowej Innerium to wykwalifikowani architekci i projektanci wnętrz. Dzięki wieloletniej działalności i ciągłemu poszerzaniu swej wiedzy  i umiejętności świadczą usługi na najwyższym poziomie, czerpiąc z najlepszych rozwiązań świadczonych przez producentów z dziedziny wnętrzarskiej.

 

Satysfakcja  klienta – naszym priorytetem

Wiemy, jak ważny jest komfort oraz wygoda we własnym wnętrzu , dlatego właśnie to uważamy za cel swoich działań projektowych. Zawsze bierzemy pod uwagę indywidualne gusta klientów, ich sposób życia, potrzeby oraz oczekiwania, jakie mają od swego domu. Wszystko po to, aby optymalnie dopasować je do codziennego życia i stylu, w którym czuje się dobrze. Udana aranżacja mieszkania to zarówno jego końcowy efekt wizualny, jak i funkcjonalne rozwiązania oddziałujące na funkcjonalność. Na taką praktykę możesz liczyć korzystając z pomocy naszej Pracowni.

Słuchamy swoich użytkowników. Dobrze wiemy że to sposób życia i gust definiują potrzeby względem wnętrza, dlatego każdorazowo swoją pracę rozpoczynamy od dokładnego omówienia potrzeb konsumenta i aspektów takich jak organizacja pracy oraz współpracy nad projektem, czy oczekiwania dotyczące naszych usług. Oprócz rozmowy w czasie spotkania bezpośredniego oferujemy dodatkowo możliwość komunikacji zdalnej dla maksymalnej wygody klientów.

Dbając o satysfakcję klienta, nie zapominamy o kosztach, zarówno naszej działalności, jak i surowców, z których korzystamy podczas realizowania projektu. Doświadczenie, znajomość branży i wieloletnie kontakty pozwalają nam na elastyczność i dostosowanie się do budżetu klienta.

 

Jak przebiega współpraca z naszym projektantem wnętrz?

Praktyczne podejście to już nie tylko moda, ale jedyny  słuszny wybór. Ta norma dotyczy również wykończenia wnętrz, w których mieszkamy  czy też pracujemy. Dobre wykorzystanie mieszkania i jego potencjału może zapewnić jedynie profesjonalny i doświadczony architekt wnętrz.

Na szczęście obecnie nie jest to usługa zarezerwowana dla bogaczy. Wręcz przeciwnie. stosowne, przemyślane i dobrze zorganizowane wnętrze pozwoli zaoszczędzić wiele oraz pieniędzy,  i dodatkowo zapewnić komfort użytkowania wnętrza. Z pomocy projektanta wnętrz korzystają osoby indywidualne wykańczające swoje nieruchomości, a także przedsiębiorcy i inwestorzy, świadomi zalet użytecznego wnętrza.

 

Zalety wnętrz zaprojektowanych przez architekta

Każdy z nas marzy o bajecznym i bezpiecznym wnętrzu. Ogromny potencjał i dostępność szerokiej palety artykułów z dziedziny wnętrzarskiej pozwala na ogromne opcje aranżacji. To zaleta, jak również wada. Wcale nie jest łatwo wybrać stosowne kompozycje, dobre surowce oraz odpowiednią jakość. Architekt po zapoznaniu się z wymaganiami nabywcy może wykreować wnętrze idealne. Projektowanie wnętrz domów oraz mieszkań, a także przestrzeni biurowych czy sklepów – wszystkie rodzaje pomieszczeń zasługują  na optymalne wykorzystanie ich potencjału.

Zdecyduj się na skorzystanie z pomocy zespołu doświadczonych architektów z długą praktyką  i pasją, a przekonasz się, jak dużo można wydobyć z Twojego wnętrza. Przez lata działalności naszej pracowni mieliśmy okazję  działać w różnych projektach i współpracować z wieloma przedsiębiorcami i właścicielami prywatnych nieruchomości. Nierzadko realizacje naszego zespołu były prezentowane na portalach branżowych, a nam udało się zdobyć zaufanie użytkowników oraz sprawić, że powracają do nas z kolejnymi projektami. Efekty pracy Pracowni Projektowej Innerium prezentowane były w polskich magazynach branżowych oraz były się inspiracją dla wielu czytelników.

 

Projektowanie wnętrz Szczecin

Gościsz w domach, które zachwycają i w których czujesz  się zaskakująco dobrze? Istnieje ogromna możliwość, że to miejsce jest wynikiem pracy architekta. Projektowanie pomieszczeń jest dzisiaj usługą, po którą sięga coraz więcej użytkowników. Nie tylko z wygody i pewności doskonałego efektu, lecz też, wybierając wygodne rozwiązania dostosowane do nawet najtrudniej ustawnych pomieszczeń. Ergonomia przestrzeni mieszkalnej dopasowuje się idealnie do poziomu jego właścicieli,  a do tego spoista wizualnie aranżacja i nowoczesne dodatki kreują całość godną uwagi.

Skorzystanie z pomocy projektanta wnętrz pozwala na uniknięcie często {kosztownych| drogich| błędów aranżacyjnych, a a ponadto dziesiątek godzin spędzonych w salonach z wyposażeniem wnętrz, dodatkami i marketach budowlanych. Nawet jeżeli preferujesz te działania – może zdarzyć się, że sięgniesz po złe materiały lub wybierzesz   sprzęty niskiej jakości. Architekt wnętrz Szczecin zrobi to za Ciebie, ale  również dla Ciebie.

https://www.innerium.pl/

Profesjonalne projekty aranżacji wnętrz Szczecin

Czym jest fachowy projekt aranżacji wnętrza? Tomnóstwo godzin szczegółowej pracy, obliczeń i analizy strategii, aby stworzyć idealny pomysł dla Twojego wnętrza. Od precyzyjnych  pomiarów, przez wybór odpowiednich produktów, aż po dokładne określenie ilości niezbędnych do wykończenia lub remontu domu materiałów. Tak dokładny projekt pozwala pokazać, jak będzie zaaranżowane wnętrze budynku lub mieszkania,| a szczegółowa lista zakupów zaoszczędzi czas i pieniądze.

Zachwycające mieszkania to mieszkania spójne – spójne to nie nudne czy „bezpieczne”, ale doskonale zaprojektowane z harmonijnie dobranymi dodatkami. Architekt wnętrz wybierze elementy, które idealnie będą się uzupełniać i wzajemnie podkreślać swój powab. Będą to z pewnością produkty, które wpłyną nie tylko na wygląd mieszkania, lecz również na wygodę korzystania z przestrzeni. Fachowiec rozumie potrzeby konsumenta i dokłada wszelkich starań , aby dostosować mieszkanie do indywidualnego  sposobu życia, wielkości rodziny, rodzaju wykonywanego zawodu. We wszystkich tych względach pamięta o stylu swego kontrahenta a także jego funduszach.

 

Najlepszy architekt wnętrz Szczecin

Jakie własności powinien mieć odpowiedni architekt wnętrz? Z pewnością prócz niezbędnych cech charakteru, takich jak skrupulatność, wyobraźnia i pracowitość oraz tzw. dobrego smaku musi mieć odpowiednią wiedzę. Erudycja na temat przepisów ergonomii, percepcji przestrzeni, umiejętność rozróżniania barw, wiedza z obszaru psychologii, a ponadto zwyczajna wiedza produktowa to atrybuty dobrego projektanta wnętrz. Musi być on na bieżąco nie jedynie z zmianami w obszarze rozwiązań wnętrzarskich, lecz również technologicznych, poznawać innowacyjne produkty i dynamicznie zmieniające się tendencje w urządzaniu wnętrz.

Przydatna będzie również odwaga. Kreatywny architekt nie obawia się wyzwań i oferowania czegoś zupełnie nowego, awangardowego, aby spełnić nawet najbardziej wymagającego klienta.

To kluczowe, by być przekonanym, że   teraz projektowanie pomieszczeń nie jest jedynie kaprysem, a koniecznym etapem wykończenia mieszkania lub realizacji większego remontu. Na projektach architekta bazują firmy remontowe, ekipy budowlane oraz wykończeniowe, aby realizować wszystko zgodnie z wymaganiami klienta.

Jeżeli jeszcze nie udało nam się przekonać Cię do tego, że projektowanie pomieszczeń w domu, mieszkaniu lub biurze to jedyny właściwy środek  na zadowalające, trwałe i efektowne rezultaty, koniecznie obejrzyj nasze realizacje lokali oraz domów, takich jak Twój, które zyskały zupełnie inny kształt i zachęcają swoim wystrojem do relaksu i odpoczynku.