X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Spawacz 136 / 138

Spawacz 136 / 138 – praca w Danii

Współczesny przemysł rozwija się w dynamicznym tempie, co sprawia, że wzrasta zapotrzebowanie na wyspecjalizowanych spawaczy 136/138. Aktualnie jest to jeden z najbardziej cenionych i poszukiwanych zawodów – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Owa profesja nie tylko gwarantuje uzyskanie atrakcyjnych zarobków, ale także daje możliwość zaznajomienia się z nowymi technologiami oraz zdobycia doświadczenia. Doskonała sprawność fizyczna oraz zdolności manualne to tylko niektóre z pożądanych cech dobrego spawacza 136/138. Jeśli tematyka techniczna nie jest Ci obca, posiadasz odpowiednie uprawnienia i chcesz się doskonalić w zawodzie, śmiało możesz rozpocząć pracę za granicą.

Doskonała sprawność fizyczna i koordynacja wzrokowa – to tylko niektóre z cech, które powinien posiadać dobry spawacz 136/ 138

Osoba pracująca na stanowisku spawacza 136/138 zajmuje się łączeniem ze sobą różnego rodzaju części i konstrukcji metalowych, stalowych i miedzianych, wykorzystując do tego metodę MAG 136 z wykorzystaniem drutu proszkowego o rdzeniu topikowym, czy też metodę MAG 138, w której nie może zabraknąć drutu proszkowego z rdzeniem metalicznym. Istota procesu spawania tą metodą polega na topieniu w łuku elektrycznym drutu z wypełnieniem, który jest  odwijany z bębna ze stałą prędkością. Podczas spawania wykorzystywane są również różnego rodzaju palniki, których zadaniem jest topienie metalu i łączenie ze sobą różnych elementów.

Zawód spawacza metodami 136/138 mimo, że cieszy się ogromną popularnością, nie jest dla każdego. By nim zostać powinieneś odznaczać się pewnymi cechami i predyspozycjami, takimi jak doskonała sprawność fizyczna czy dobry wzrok, który ułatwi Ci kontrolowanie wykonywanych spoin. Bycie spawaczem 136/138 to ciężka praca fizyczna, wymagająca dobrej koordynacji rąk, niezbędnej do sprawnej obsługi narzędzi spawalniczych. Od osób pracujących na tym stanowisku wymaga się również samodzielności, cierpliwości czy rzetelności. Jeśli więc potrafisz koncentrować się na powierzonym Ci zadaniu, jesteś osobą systematyczną, a przy tym wytrzymałą na długotrwałe zmęczenie, to praca w zawodzie spawacza 136/138 przypadnie Ci do gustu. To bardzo rozwojowa profesja, w której będziesz mógł nie tylko udoskonalać znane Ci techniki spawalnicze, ale również nauczysz się nowych, które z pewnością przydadzą Ci się w pracy zawodowej. Zawód spawacza 136/138  nie jest polecany alergikom i astmatykom oraz osobom z wadami wzroku, zaburzeniami równowagi i padaczką.

Jeżeli  jednak masz dobre zdrowie i kondycję oraz spełniasz wszystkie powyższe warunki i zdecydujesz się podjąć pracę w Danii na tym właśnie stanowisku, do Twoich obowiązków będzie należało spawanie konstrukcji stalowych - stal czarna metodami 136/138. Będziesz również współpracował z osobami pracującymi na dziale spawalniczym, czy też wykonywał inne polecenia przełożonego.

Atrakcyjne warunki pracy oraz możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Decydując się na podjęcie pracy w Danii na stanowisku spawacza 136/138 możesz być pewien, że pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem czy zakwaterowaniem na miejscu. Pomożemy Ci w załatwieniu wszelkich, potrzebnych formalności oraz skompletowaniu wszystkich dokumentów. Możesz również liczyć na pomoc polskojęzycznego opiekuna, który odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Spawacz 136 / 138

Oferty pracy dla Spawacz 136 / 138

Jak zdobyć pracę w Danii jako Spawacz 136 / 138

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Spawacz 136 / 138, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie w zawodzie: Spawacz 136 / 138.

right
3

Weryfikacja dodatkowych wymagań.

W zależności od wymagań oferty, zweryfikujemy dodatkowe umiejętności zależne od zawodu: Spawacz 136 / 138.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Spawacz 136 / 138, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej