X
Tel. +48 91 434 21 46 infopoland@bluecollar.dk

BlueCollar JobSupply Energetykow 3/4, pok. 418 PL70-952 Szczecin Poland

Kierowca ciężarówki

Coraz więcej osób, a szczególnie mężczyzn decyduje się na podjęcie pracy za granicą jako kierowca ciężarówki. I wcale nie dziwi ów fakt, gdyż taki zawód ma naprawdę wiele zalet.

Atrakcyjne wynagrodzenie

Niewątpliwym walorem pracy w Danii na stanowisku kierowcy ciężarówki jest wysokie wynagrodzenie. Decydując się na wyjazd za granicę możesz być pewien, że zostaniesz zatrudniony bezpośrednio u pracodawcy, na podstawie duńskiej umowy o pracę.

Pracując w Danii otrzymasz atrakcyjną stawkę godzinową oraz premię frekwencyjną w wysokości 800 DKK miesięcznie. Po 6 miesiącach pracy Twoje zarobki zostaną powiększone o dodatek stażowy w wysokości 8,15 DKK do każdej przepracowanej godziny.

Praca i turystyka w jednym

Pracując w Danii jako kierowca ciężarówki będziesz miał wiele okazji do odwiedzenia nowych miejsc. Oczywiście, co warto podkreślić, nie będą to wakacyjne wojaże, ale na pewno poznasz nowe zakątki świata, o których niejednokrotnie nie miałeś pojęcia.

Przepisy regulujące czas pracy kierowców ciężarówek wskazują, że podczas wyjazdu w trasę muszą robić przerwy. Jest to więc doskonała sposobność, by choć przez chwilę pozwiedzać zakątki Danii, zapoznać się z lokalną kulturą czy też spróbować duńskiej kuchni, która nie ma w sobie równych.

Koniec z nudą

Praca za granicą na stanowisku kierowcy ciężarówki nigdy nie będzie nudna ani monotonna. Jeśli więc lubisz wyzwania i zdobywanie nowych doświadczeń, to z pewnością będzie to dla Ciebie idealne rozwiązanie. Nieregularny czas pracy może na początku stanowić pewną przeszkodę, jednakże inne zalety pracy w Danii z pewnością okażą się  być doskonałą rekompensatą.

Jeżeli więc zastanawiasz się czy warto zostać kierowcą ciężarówki i pracować za granicą, przeanalizuj powyższe zalety i zgłoś się do nas. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie!

Kierowca ciężarówki

Oferty pracy dla Kierowca ciężarówki

Jak zdobyć pracę w Danii jako Kierowca ciężarówki

1

Wypełnienie formularza aplikacyjnego.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, o pracę w Danii jako Kierowca ciężarówki, załącz swoje CV.

right
2

Rozmowa telefoniczna.

Przedstawimy Ci szczegóły oferty oraz zweryfikujemy Twoje kwalifikacje, umiejętności i doświadczenie zawodowe, jako Kierowca ciężarówki. Miejsca, w których pracowałeś oraz wszelkie dodatkowe umiejętności niezbędne na danym stanowisku np. znajomość języka angielskiego lub rysunku technicznego.

right
3

Weryfikacja referencji.

Zweryfikujemy referencje od jednego z Twoich poprzednich pracodawców, gdzie pracowałeś na stanowisku Kierowca ciężarówki.

right
4

Akceptacja i podpisanie umowy.

Po akceptacji kandydatury dostaniesz wszelkie niezbędne dokumenty dotyczące zatrudnienia na stanowisku Kierowca ciężarówki, numery kontaktowe oraz organizację wyjazdu do pracy Do Danii.

To duńska umowa o pracę . Gwarantujemy Ci dodatkowo identyczne wynagrodzenie i warunki wykonywanej pracy, jakie mają ludzie zatrudnieni bezpośrednio w spółce duńskiej. Pierwsza umowa pracy w Danii jako Kierowca ciężarówki jest terminowa ale jest opcję przedsięwzięcia dłuższej współpracy.
Kwoty w Danii w zawodzie Kierowca ciężarówki przedstawiane są brutto, więc nie jesteśmy w stanie dać odpowiedzi na to pytanie. Bierze się to ze złożonego prawa podatkowego . Kwota skarbowa przy zatrudnieniu w Danii jest podawana indywidualnie , w stosunku do osobnych okoliczności pracownika (stan obywatelski , odległość od adresu pracy do otoczenia stałego zamieszkania w polskim Państwie itp.)
W kanonie Bluecollar Jobsupply jest zaoferowanie pomocy przy organizacji zakwaterowania na czas zatrudnienia w Danii jako Kierowca ciężarówki, które położone jest max. 25 km od miejsca firmy. Lokale są w zasadzie jedno i dwuosobowe z dostępem do Internetu . Mając na uwadze zasady dotyczące pandemii, wypada wziąć ze sobą dodatkowo pościel i ręczniki.
Asystujemy w urządzeniu transportu do Danii a także z miejsca zamieszkania podczas pracy jako Kierowca ciężarówki do pracy .
Kwestia ta zależy od oferty wykonywanej pracy i jej okoliczności. W przypadku użytkowanie swojego samochodu podczas zatrudnienia w Danii jako Kierowca ciężarówki możesz liczyć na rekompensatę monetarną.
W sporej ilości spółek są na etacie krajowi pracownicy, tymczasem zatrudnieni są także mieszkańcy innych krajów, m.in..: Danii Ukrainy, Rosji.
Zjazdy do kraju zależą od tego czy jest to praca w układzie rotacyjnym. Jeśli nie, to pierwszy powrót jest po 6 tygodniach, chyba żeby w czasie rekrutacji pozostało ogłoszone zapotrzebowanie na wcześniejsze dni wolne.
Wszystko zależy od oferty pracy w Danii, na którą składasz dokumenty. Niektóre oferty zatrudnienia nie wymuszają znajomości angielskiego, jednakże doskonale, aby w teamie była choć jedna osoba zatrudniona z wyszlifowanym angielskim.
Dodatkowo płatne godziny nie są wykluczone podczas pracy za granicą ale nie gwarantujemy ich liczby.
Wynagrodzenie wypłacane jest co dwa tygodnie zgodnie z umową duńską, którą podpisujesz przy zatrudnieniu za granicą.
Po otrzymaniu numeru Cpr i uzyskaniu karty podatkowej. W tym czasie wypłacane są {zaliczki. Pełne wynagrodzenie za okresy pracy na stanowisku Kierowca ciężarówki, w których wypłacana była zaliczka , otrzymasz przy pierwszej pensji od uzyskania karty podatkowej|. Uposażenie to zostanie potrącone o kwotę wcześniej otrzymanych zaliczek.
Kwestia ta zależy od propozycji zatrudnienia i rozciągłości umowy. Wszelkie narzędzia przydatne do wykonywania zawodu na wyznaczonym stanowisku są zadeklarowane.
Każdy zatrudniony jest ubezpieczony od początku rozpoczęcia pracy i ma możliwość zgłosić do ubezpieczania także swoich najbliższych.
Oprócz honorarium , które jest Ci wypłacane, gromadzisz również 12.5% tej sumy w postaci pieniędzy przydzielonych na urlop (Feriepenge). Nadto na Twoim koncie jest odkładane 5% Twoich poborów jako tzw. dodatek za prace w dni świąteczne i dni niepracujące .
Nieobecności w zawodzie trzeba sygnalizować pod numerem alarmowym dostarczonym w umowie. Numer telefonu jest czynny 24h na dzień. Zgłoszenia wypada dokonać tylko i wyłącznie poprzez rozmowę telefoniczną, inne formy nie są akceptowane . Chorobę warto zgłosić najpóźniej pierwszego dnia nieobecności co 1 godzinę przed planowanym zainicjowaniem zatrudnienia za granicą na stanowisku Kierowca ciężarówki.
Jeśli przybywasz do Danii pierwszy raz i pobyt nie przekracza 185 dni, możesz użyć samochodu rejestrowanego poza Danią. Jeżeli pobyt jest dłuższy niż 185 dni wtedy trzeba złożyć kwestionariusz o przyzwolenie na poruszanie się autem na obcych tablicach w Danii. Wypełniony wniosek , wspólnie z opłatą 400 Dkk, kopią umowy i kopią pisma rejestracyjnego wypada posłać do Skat. Zezwolenie przyznawane jest osobom , przebywającym w Danii jako uczeń lub w pracy| na jakiś czas.
Używamy plików cookies, aby zoptymalizować działanie strony i ukierunkować zawartośc witryny. Klikając akceptuję, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies.
Więcej